Divné nové boty Destiny 2 jsou tak silné, takže Bungie Nerfed ‘Em

začátkem tohoto týdne, Osud 2Ztracená sezóna začalaA přinesl S jejími novými misemi, příběhy, a podivné vybavení. určitý kus Divné vybavení, nějaké nové luxusní obuv Fnebo lovci, brzy se stali slavnými (a nenáviděl) Protože to hráčům v zásadě umožňovalo blokovat cestu Osud 2 Hraje v PvP. v současné době, Bungie složila boty a tanečníci milující tanec se cítili docela smutní.

Dotyčné podivné boty jsou radioaktivní taneční stroje, který se poprvé objevil v Pánev, ale nyní se znovu objevil v Osud 2 Vedle nové sezóny. Původně v první hře tyto zvláštní boty zvýšily vaši rychlost pohybu, když jste se zaměřili. v Osud 2Tito lovci, boty teď Avám umožní používat vaše Vyhněte se schopnosti několikrát za sebou na krátkou dobu Jste blízko nepříteli. To vedlo k určitým problémům.

jak bylo vysvětleno Jamespot‘s Phil HornshawTyto boty lze spárovat s dalšími položkami, které přidávají nové atributy vaší schopnosti driblovat. Správné kombinace vám mohou překážet Osud 2 Hrát si. Jedním z uvedených příkladů jsou lidé Použití režimu Dynamo pro helmy na bázi prázdnoty. Tato úprava dát hráčům ssuper energie, čím víc jich je použití Dodge lze také skládat na sebe. Se správným designem a trochou praxe Hráči mohou své Super tyčinky snadno naplnit krátkou částkou času.

Jak se dalo očekávat, toto bylo rychle využito Pánev hra, což vedlo ke stížnostem, že cizinec byl zlomen a dobyt. Takže včera v noci, zřejmě v reakci na to Pro tyto poznámky je Bungie dočasně Zakáže nové spouštění v režimech PVP a Gambit. Jako to město v volný způsobOznámila Bungie Už žádné tancování! Přestaň tancovat! Přestaň! (Obuv můžete používat i mimo tyto režimy.)

Správci komunity Bungie A Osud 2 hráči Bavte se na Twitteru poté, co byl vyhlášen zákaz Dance Hunters. Ačkoli někteří také zpochybnili, proč jsou tyto boty ve hře nabíjeny takto. Ujasněme si to: hráči nepoužívají chybu, aby získali všechny tyto zvláštnosti a super silné schopnosti. Používají stroje Radiant Dance, jak bylo zamýšleno, což jim umožňuje driblovat více a přimět je k driblování. Efektivnější funkce v provozu. Vypadá to jako problém, který Bungie nečekal Pánev Hráči využívají výhody nového výkonného vybavení.

Ale co, pojďme Nedělejte si s tím starosti a místo toho to poslouchejte píseň “bezpečnostní tanec Což trochu souvisí s tímto příběhem a které mi teď utkvělo v hlavě.

„Můžeme tančit, pokud chceš, můžeme nechat tvé přátele za sebou …“

READ  Apple říká, že iMessage na Androidu nám „ublíží více, než nám pomůže“

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *