Gboard stojí za oznámeními systému Android 12. „běh“

Při běhu Androidu 12 Více zlepšuje se každá verze, je stále v beta verzi a někteří uživatelé včera v noci obdrželi připomenutí tohoto stavu prostřednictvím velkého počtu systémových oznámení „Popředí Service BG-Launch Omezeno“ Vytvořil Gboard.

Někteří uživatelé systému Android 12 Beta 3 se dnes ráno probudili na zhruba tucet systémových oznámení s názvem Foreground Service BG-Launch Restricted. Během večerních hodin přicházeli rychle za sebou. „Aplikace je omezena“ – com.google.android.inputmethod.latin – je Gboard a pokouší se aktualizovat nálepky nebo jiné podobné emodži médií.

Které aplikace cílení na Android 12 (API úroveň 31) – což bylo Vydáno s verzí Beta 3 tento týden – „Už nemůže začít Poskytnuté služby Při běhu na pozadí, kromě Některé speciální případy. “ Akce v popředí bude pravděpodobně ke stažení Gboardu.

Pokud se aplikace pokusí spustit službu v popředí, zatímco aplikace běží na pozadí, a služba v popředí nesplňuje výjimku, systém vyvolá ForegroundServiceStartNotAllowedException.

Vymazání všech těchto upozornění je poněkud nepříjemné, zejména proto, že jste během noci nepochybně dostávali další oznámení „vymazat vše“ Ne úplně správné řešení. Se získáním tohoto požadavku se však nemusíte obávat.

Nejnovější vydání aktualizace aplikace Gboard počátkem tohoto týdne bylo ovlivněno jen velmi málo uživatelů Android 12 Beta. Přichází jako u některých uživatelů začali jsme vidět Materiálové téma „Dynamická barva“ že vidíte, že klávesnice odpovídá pozadí, které jste nastavili. Existují také další malé vizuální vylepšení rozložení.

Více o Androidu 12:

Dylan Russell Přispějte k tomuto článku

FTC: K výdělku používáme přidružené odkazy. Více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube, kde najdete další novinky:

READ  Microsoft oznamuje následující verze Office s nejnižším předplatným

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *