Futsalová zábava o letošních prázdninách

Futsalová zábava o letošních prázdninách

Někteří futsaloví účastníci a mentoři.

V rámci přípravy na ledově chladné počasí v neděli brzy ráno se hráči Warrior Wolves spolu s novými hráči zúčastnili zábavného dne futsalu v Dundalku,

Futsalovou hru, halovou hru v piškvorkách, vedli trenéři z místního klubu Rock Celtic FC jako součást iniciativy Down Syndrome Ireland Louth/Meath.

Ve skupině byl Fergus Cosgrove z Walterstownu, který je talentovaný fotbalista a loni v létě reprezentoval Irsko na mistrovství světa IAAF World Down Syndrome Championship v Numburku v České republice.

„Při hledání vnitřních prostor jsem kontaktoval Johnnyho Johnsona z Rock Celtic FC. V rozhovoru Johnny zmínil, že tato událost by mohla být něčím, o co má jejich klub zájem. Byli jsme ohromeni odhodláním trenérů, kteří sezení vedli.“ Zábavné, připravené se učit a připravené trénovat.“

Kluci byli potěšeni, že poznali nové trenéry a náramně si užívali aktivity a tréninky, které jim poskytovali. Jedinečná povaha akce, která je nabízena hráčům s Downovým syndromem, je navržena tak, aby vyrovnala hrací pole, pokud jde o další fyzické výzvy, kterým čelí hráči s Downovým syndromem. Natolik, že rodiče cestovali z Dublinu a ze severu, aby jejich synové mohli využít příležitosti.

Paul Smith z programu Fotbal pro všechny FFA profesionálně vysvětlil, co futsal zahrnuje a jaké dovednosti se při hře používají.

Tato iniciativa je součástí cíle vytvořit povědomí o futsalu pro hráče s Downovým syndromem s nadějí, že tyto příležitosti poskytne v celém Irsku. Bonusem je přínos tréninku během zimy.

„Síla pro nás spočívá v místní spolupráci organizací, které se spojily, aby pořádaly tuto událost. Přispěli jsme k Rock Celtic FC, místnímu sportovnímu partnerství Louth, FAI a Irsku Downův syndrom, Louth/Meath, a tím jsme dosáhli tohoto druh podpory pro naše hráče je žene dál.

„Futsal by mohl být odpovědí, jak zůstat fit i v zimě, a naši hráči a trenéři to zkoušeli,“ dodala Tessa van Heerden.

„Ačkoli počasí zkomplikovalo některé cesty našeho hráče, zbytek měl koule!“

Kdo má zájem se zúčastnit, kontaktujte prosím Tessu: [email protected]READ  USA Gymnastics Trials míří do Twin Cities v Minnesotě

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *