EA ukončuje BioWare Points a uvolňuje obsah Dragon Age a Mass Effect

EA ukončuje BioWare Points a uvolňuje obsah Dragon Age a Mass Effect

EA oficiálně odstraňuje BioWare Points jako formu měny v Origin Store na PC. Aby se to vykompenzovalo, EA nyní nabízí většinu DLC z Dragon Age: Origins, Dragon Age 2, Mass Effect 2 a Mass Effect 3 všem hráčům zdarma.

Zpráva byla sdílena na Reddit od těchto jako AircraftSam89 který obdržel e-mail od EA, že tyto body BioWare již nebudou, a EA potvrdilo IGN, že skutečně zmizí z Origin Store 11. října 2022.

Pro ty, kteří to neznají, BioWare Points byla forma měny, kterou si hráči mohli zakoupit od EA na Origin Store, aby si mohli zakoupit balíčky obsahu ve hře. Body BioWare byly více rozšířené během výše zmíněných herních dnů, ale EA je přestalo používat ve hrách jako Anthem, Dragon Age: Inquisition a Mass Effect Andromeda.

Jedinou sadou obsahu ke stažení, který nebude zdarma, budou balíčky pro více hráčů Mass Effect 3 a ti, kteří si tyto balíčky chtějí zakoupit, tak mohou učinit s body BioWare do 11. října. Vyhrál jsem hru.“

BioWare poznamenává, že ostatní měny, jako jsou krystaly a platina, zůstanou nedotčeny a veškerý obsah dříve zakoupený s body BioWare zůstane přístupný.

BioWare činí tato rozhodnutí, protože jsou uprostřed vývoje Dragon Age: Dreadwolf a dalšího vstupu do série Mass Effect.

Máte pro nás tip? Chcete diskutovat o potenciálním příběhu? Pošlete prosím e-mail na adresu [email protected].

Adam Pankhurst je zpravodajem pro IGN. Můžete ho sledovat na Twitteru Tweet vložit a dál Škubnutí.

READ  Google Pixel 6 Pro ukazuje únik, ale jsme skeptičtí

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *