Cyklisté v Johnson City získávají peníze pro Ukrajinu trek | WJHL

Cyklisté v Johnson City získávají peníze pro Ukrajinu trek |  WJHL

JOHNSON CITY, TN (WJHL) – V pátek si připomínáme sté výročí války na Ukrajině poté, co ruské síly napadly zemi. Dva cyklisté z kostela v Johnson City využívají svou vášeň pro cyklistiku, aby pomohli získat peníze pro Ukrajinu.

Steve Wheeler a John Redmond jsou členy Muncie Memorial United Methodist Church. Plánují jet na kolech více než 100 mil z východního Tennessee do západní Severní Karolíny.

Wheeler a Redmond doufají, že prostřednictvím své cesty získají 5 000 dolarů na úsilí na Ukrajině.

„Pracoval jsem tam jako evangelista a plánovač sborů asi pět let v České republice a mám spoustu přátel z Ukrajiny a někteří žijí na Ukrajině,“ řekl Redmond, ředitel terénních a mládežnických služeb v Muncie. „A ti kněží, kteří hraničí s Rumunskem a Srbskem, jejich znalosti a vědění srdcem a nadšením a vidění bolesti, která se děje na Ukrajině, je to, co mi skutečně dalo sympatie, abych to udělal.“

Peníze, které Wheeler a Redmond vybrali, pomohou českým kněžím, kteří ubytovávají uprchlíky z Ukrajiny a vozí zásoby obětem války.

READ  zlatá generace? Česká florbalová reprezentace získává stříbrnou medaili na mistrovství světa

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *