D+D Real Czech Masters Tips & Preview

D+D Real Czech Masters Tips & Preview

Zatímco se hráči vracejí do Evropy, aby si zahráli na Czech Masters, zbývá ještě měsíc na sestavení konečného kádru Ryder Cupu. Kdo tento víkend vyhraje poslední kolo DB World Tour?

Maximilian Kiefer se vrací obhajovat svůj titul v roce 2022 po vítězství na jeden úder nad Gavinem Greenem.

Shane Lowry, Robert McIntyre, Yannick Paul, Adian Meronc, Victor Perez, Rasmus Højgaard a Adrian Odegui budou ve čtvrtek sledovat Ryder Cup.

Toto jsou naše čtyři nejlepší tipy, které tento víkend vyhrají titul.

Ludwig Aberg

Ludwig Aberg je profesionálním golfistou teprve od června tohoto roku, dosud se zúčastnil sedmi turnajů PGA Tour.

Aberg začal solidně, než na RBC Canadian Open zveřejnil T25, T24 na Travelers Championship a T40 na Rocket Mortgage Classic na John Deere Classic.

Švédova forma po těchto výkonech klesla, chyběl cut na Genesis Scottish Open a dokončil T64 na 3M Open, než znovu získal kontakt s T14 na Wyndham Championship.

Předtím Aberg v této sezóně často vyhrával jako amatér, když vyhrál na Prestige, Valspar College, Big 12 Men’s Championship a NCAA Norman Regional.

23letý hráč debutuje na T+T Chess Masters.

Aberg již prokázal, že může soutěžit se světovou špičkou, a bude se těšit na své šance na zisk svého prvního titulu na DP World Tour tento víkend.

Adrian Meronc

Adrian Meronc zahájil sezonu na PGA Tour, chyběl cut na Butterfield Championship, T34 na Australian PGA Championship, vyhrál ISPS Handa Australian Open, T10 na Abu Dhabi HSBC Championship, T4 na Dubai Desert Classic a Ras Al Khaimah Šampionát na MC DB World Tour.

Po těchto špičkových výsledcích se Meronk vrátil na PGA Tour a dokončil T45 na Genesis Invitational, T14 na Honda Classic, MC na Arnold Palmer Invitational, T17 na WGC Dell Technologies Match Play a MC na Masters. DB World Tour.

READ  Co je aktualizace iOS15? „iPhone-iPad“ Jakým modelem se můžete řídit, česky!

Dhruvam znovu objevil svůj dotek počátkem roku, když umístil T21 na Korea Championship, vyhrál na DS Automobiles Italian Open, T40 na PGA Championship a T5 na KLM Dutch Open, než promeškal cut na RBC Canadian Open (PGA Tour). ) a US Open.

Meronk nedávno dokončil T3 na BMW International Open, T15 na Betfred British Masters, MC na Genesis Scottish Open a T23 na Open Championship.

Třicetiletý hráč se představil dvakrát na Czech Masters, s MC v roce 2018 a T17 v roce 2021.

Meronk je dvojnásobným vítězem na DP World Tour v roce 2023 a tento víkend má zápas o přidání další trofeje do svého kabinetu.

Alexander Bjork

Alexander Zorg měl solidní začátek sezóny, když dokončil T28 na Abu Dhabi HSBC Championship, T16 na Hero Dubai Desert Classic, T2 na Ras Al Khaimah Championship, T42 na Singapore Classic a T28 na Thailand Classic.

T16 na ISPS Handa Championship v Japonsku, T14 na Korea Championship, 4. na Italian Open, T4 na Southal Open, T29 na KLM Dutch Open, T29 na TP World Tour, T6 na TP World Tour, Björk vyhrála koncem dubna. T9 na Porsche European Open, T9 na Scandinavian Mixed, T8 na Betfred British Masters a T4 na Made in Himmerland.

Švéd letos na linkových hřištích udělal to nejlepší, když dokončil T35 na Genesis Scottish Open a T41 na Open Championship.

Třiatřicetiletý hráč se dvakrát představil na D+D Czech Masters, v roce 2017 dokončil T25 a v roce 2019 T23.

Bjork bude mít šanci pozvednout Pražský pohár po svých letošních skvělých výsledcích na DP World Tour.

Yannick Paul

S výsledky MC na Abu Dhabi HSBC Championship, T70 na Dubai Desert Classic, MC na Ras Al Khaimah Championship a T34 na Singapore Classic postrádá Yannick Paul na svých úvodních čtyřech turnajích konzistentnost.

READ  Mezinárodní přátelské zápasy - Česká republika vs Kuvajt Náhled a předpověď

Paul se po těchto výkonech vrátil do formy, skončil 2. na Thailand Classic, 2. na Hero Indian Open a T6 na ISPS Handa Championship v Japonsku.

Němec během následujících dvou měsíců zaznamenal skromný úspěch na DP World Tour, když dokončil T38 na Korea Championship, T23 na DS Automobiles Italian Open, T69 na PGA Championship a T66 na Porsche European Open. Jeho nejlepším úspěchem bylo umístění T3 na Volvo Car Scandinavian Composite a T8 na Betfred British Masters.

Paulovy další tři události byly slušné, T49 na Made in Himmerland, T25 na Genesis Scottish Open a MC cíle na Open Championship.

Němec startoval na BMW International Open dvakrát jako amatér, v letech 2015 a 2016 mu chyběl cut, než v roce 2022 dokončil T32.

Paul má letos dvě umístění na druhém místě a jedno umístění na prvních třech místech a nabízí skvělý všestranný závod v Albatross Golf Resort.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *