David Pasternak byl vybrán do sestavy České republiky pro OH 2022

6. října 2021; Boston, Massachusetts, USA; Pravé křídlo Boston Bruins David Pasternak (88) během mediálního timeoutu během druhé třetiny zápasu proti Washingtonu Capitals v TD Garden. Povinný kredit: Brian Fluharty-USA TODAY Sports

Křídelník Bruins a triumfální česká hokejová legenda David Pasternak se vrátí do Pekingu a bude reprezentovat Českou republiku na olympijských hrách v roce 2022, protože Pastrňák byl vedle Jacoba Voríčka z Blue Jacks a Tampy Bay jedním ze tří provizorních hráčů jmenovaných na české soupisce. Anděj Balát.

Toto označení znamená, že Pastrňák bude podle IIHF na seznamu České republiky pro příští rok, pokud bude zdravý a způsobilý.

Jedna z nejvýraznějších hvězd ligy, 25letý Pasternak vzešel z kampaně v roce 2021, která obsahovala 20 gólů a 48 bodů ve 48 zápasech, a poté, co sezóna 2019-20 skončila prvním Pasternakovým oceněním Rocket Richard. .

Má to být Pastrňákova první cesta na olympiádu a Pastrňákovo první mezinárodní turné na ledě od mistrovství světa v roce 2018, na kterém v pěti zápasech zaznamenal čtyři branky a šest bodů. Pastrňák se objevil na čtyřech mezinárodních turnajích jako profesionál, ve 24 zápasech mezi třemi koly na mistrovství světa a na mistrovství světa v hokeji 2016 zaznamenal šest branek a 19 bodů.

Pastrňák určitě nebude jediným sportovcem třídy B vybraným, aby reprezentoval svou zemi na příštích olympijských hrách, s více než hrstkou potenciálních kandidátů na olympijské soupisce Bruins.

Kliknutím sem zobrazíte úplné 98,5 pokrytí Bruins od The Sports Hub.

T. Anderson je spisovatel a publicista na 985TheSportsHub.com. Jakékoli vyjádřené názory nemusí nutně odrážet názory 98.5 The Sports Hub, Beasley Media Group nebo jakékoli z jejich přidružených společností. Zakřičte na něj na Twitteru: Tweet vložit

READ  Osaka porazila Williamse v semifinále Australian Open

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.