Čína naléhá na výrobce animací, aby odolávali „nezdravému“ obsahu

Lidé sledují obří obrazovku vysílání projevu čínského prezidenta Si Ťin -pchinga na oslavě 100. výročí založení Čínské komunistické strany v Šanghaji 1. července 2021. REUTERS/Ali Song

SHANGHAI (Reuters) – Čínský regulátor vysílání uvedl, že povzbudí online producenty, aby vytvářeli „zdravé“ karikatury a potírali násilný, vulgární nebo pornografický obsah, protože Peking zvyšuje úsilí o obnovu svého rychle se rozvíjejícího zábavního průmyslu.

Děti a mladí dospělí jsou hlavním publikem animací a způsobilé agentury musí vysílat obsah, který „podporuje pravdu, dobro a krásu“, uvedla Národní rozhlasová a televizní správa v oznámení zveřejněném v pátek pozdě večer.

Čínská vládní komunistická strana zintenzivnila kampaň za její vyčištění Odvětví zábavy nebo volného času V posledních měsících byla přijata opatření proti „online idolům“ a on slíbil přísnější tresty pro celebrity, které se dopouštějí nezákonného nebo nemorálního chování.

Kampaně byly součástí a širší úsilí Zasáhnout do všech aspektů kultury a ekonomiky země, přičemž vláda rovněž slibuje, že bude řešit nerovnost, rostoucí ceny nemovitostí a vzdělávací instituce pro zisk.

Komunistická strana oslavila v červenci stoleté výročí a prezident Si Ťin -pching tuto příležitost označil slibem „posílit“ síly strany a posílit jednotu čínského lidu.

(Hlásí David Stanway). Editace: William Mallard

Naše kritéria: Zásady důvěryhodnosti společnosti Thomson Reuters.

READ  Izraelský premiér Benjamin Netanjahu může být svržen poté, co se soupeři Naftali Bennett a Yair Lapid dohodnou na práci na vytvoření vlády jednoty

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *