Chyba přehrávání Zelda: Tears of the Kingdom byla opravena společností Nintendo

Nový patch pro The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Ve čtvrtek byla vydána, která řeší řadu závad ve hře Switch, které hráčům umožňovaly duplikovat položky. Verze 1.1.2 pro Slzy královstvívydaný 25. května, zdá se, že obsahuje převážně drobné opravy chyb ve hře, ale hráči, kteří aktualizovali svou verzi hry Switch, rychle zjistili, že mnoho cheatů již nefunguje.

Polygon testován Slzy královstvíNejnovější patch tyto výsledky potvrdil. V současné době již nelze zbraně, předměty a další předměty duplikovat prostřednictvím dříve známých výkonů.

Před verzí 1.1.2 hráči vytvářeli několik způsobů, jak duplikovat předměty – včetně vzácných předmětů vysoké hodnoty, jako jsou diamanty – pomocí rychlé výměny inventáře, herního padákového letadla a skákání ze štítu. Tyto chyby zabezpečení fungují pouze s verzemi 1.1.1 a staršími. V závislosti na nastavení systému se hráči mohou přihlásit k aktualizaci her na Nintendo Switch.

Níže jsou uvedeny úplné poznámky k opravě Legenda o ZelděSlzy královstvínový patch od Web podpory Nintendo.


Verze 1.1.2 (vydaná 25. května 2023)

Opravy chyb zvuku

  • Opraven problém s přehráváním zvuku při velmi vysoké hlasitosti za určitých okolností.

Další opravy

  • Opraven problém v hlavní misi „Práce s kamerou v hloubkách“, kdy hráči nemohli postoupit za určitý bod. Stažení aktualizace umožní hráčům pokračovat i po tomto bodu.
  • Pro zlepšení herního zážitku bylo vyřešeno několik problémů.

Přečtěte si více

READ  Jak upgradovat na Windows 11, ať už je váš počítač podporován nebo ne [Updated]

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *