Chetka Cup je partnerství s Asociací stolního tenisu v České republice

Pohár CEDCA, mezinárodní hry 24/7 a Brock Table Tennis Association v České republice

Setka Cup ‘Denní zápasy jsou v EU oficiálně uznávány a podporovány. Strany se dohodly na vzájemné pomoci při pořádání sportovních a vzdělávacích akcí stolního tenisu.

„Jsme hrdí na to, že jsme partnerem Zedka Trophy, a doufáme, že naše spolupráce bude přínosem pro obě strany. Tato významná dohoda nám pomůže zvýšit růst a propagaci stolního tenisu v Praze a v České republice,“ uvedl Miloš Vozzek, prezident Brock Table Tennis Association.

Chetka Cup se oficiálně stal součástí české sportovní komunity, což pomůže přilákat více sportovců, včetně účastníků mistrovství světa a olympijských her, a rozšířit počet sportovních akcí značky Setka Cup v Evropě. Dvojitý stříbrný medailista z mistrovství světa Jindrich Ponsky a špičkoví hráči jako Marek Sihak, Jaromír Slamal, Christoph Brida a David Brusa již soutěžili v pražském Zedka Cupu.

Turnaje Setka Cup pořádají sportovci a poskytovatelé sportovních sázek Ten lepší. V květnu 2021 Chetka Cup oznámil spuštění první platformy webu v EU. V současné době město Praha pořádá každý den čtyři turnaje ve stolním tenise a má 100 aktivních hráčů.

„Pro Cetca Cup je partnerství se stolním tenisovým svazem Brock příležitostí získat oficiální uznání na mezinárodní úrovni a připojit se k příznivcům rozvoje stolního tenisu v EU. Pomozte nám,“ řekl Peter Erlich, Peterův generální ředitel .

READ  Český parlamentní výbor důrazně podporuje návrh zákona o odškodnění žen, které byly násilně sterilizovány

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *