Bilawal Bhutto a Shehbaz Sharif souhlasí, že po šokujících výsledcích zachrání Pákistán

Bilawal Bhutto a Shehbaz Sharif souhlasí, že po šokujících výsledcích zachrání Pákistán

Shehbaz Sharif a Bilawal Bhutto Zardari se dohodli na politické spolupráci.

Lahore:

Předseda Pákistánské lidové strany Bilawal Bhutto Zardari a předseda Pákistánské lidové strany Asif Ali Zardari se v neděli setkali s prezidentem PML-N Shehbazem Sharifem. Obě strany se dohodly „v zásadě zachránit zemi před politickou nestabilitou“.

Lídři obou stran hovořili o celkové situaci země a budoucí politické spolupráci, vyplývá z prohlášení prezidenta PML-N z 10. Shehbaz Sharif a Bilawal Bhutto Zardari se dohodli na politické spolupráci s cílem přivést národ na politickou scénu. stabilita.

Podle prohlášení vedení PPP předloží návrhy PML-N na jednání Ústředního výkonného výboru. V delegaci PML-N jsou Azam Nazir Tarar, Ayaz Sadiq, Ahsan Iqbal, Rana Tanveer, Khawaja Saad Rafique, Malik Ahmed Khan, Maryam Aurangzeb a Shadha Fatima.

V příspěvku o Pákistánu Islámský stát (N) a Pákistánská lidová strana.. Na schůzce se podrobně diskutovalo o obecné situaci země a budoucí politické spolupráci. stabilita.

„Vůdci obou stran se v zásadě shodli na záchraně země před politickou nestabilitou. Na jednání obě strany situaci konzultovaly a projednaly návrhy. Vedení PPP předloží návrhy PML-N v Ústředním Schůze výkonného výboru Většina lidí nám dala mandát, nebudeme zklamáni Naděje lidí, to vyjádřili vůdci Delegace PML-N zahrnuje Azam Nazir Tarar, Ayaz Sadiq, Ahsan Iqbal, Rana Tanveer , Khawaja Saad Rafique, Malik Ahmed Khan, Maryam Aurangzeb a Shaza Fatima.

Mezitím sekretariát předsedy PPP uvedl, že jde o první jednání PPP s PML-N ohledně sestavování vlády. Obě strany jednaly o sestavení vlády.

Prezident Pákistánské lidové strany Asif Ali Zardari, předseda Pákistánské lidové strany Bilawal Bhutto Zardari a bývalý premiér Mian Shehbaz Sharif diskutovali v příspěvku na webových stránkách Pákistánské lidové strany při sestavování vlády o sestavení vlády.

„Azam Nazir Tarar, Ayaz Sadiq, Ahsan Iqbal, Rana Tanveer, Khawaja Saad Rafique, Malik Ahmed Khan, Maryam Aurangzeb a Shaza Fatima jsou zařazeni do delegace PML-N. Váš návrh na spolupráci při sestavování vlády bude projednán v Ústřední Konference.“ Dodala, že zítra se sejde výkonný výbor, odpověď vedení PPP na PML-N.

READ  Výsledky německých voleb ukazují na Messierovu politiku a slabší vedení po Merkelové

Dříve v ten den vůdce MQM-Pakistan Khalid Maqbool Siddiqui řekl, že diskuse konané během setkání s vůdci Pákistánské muslimské ligy-Nawaz (PML-N) nezahrnovaly žádné rozhovory o sestavení příští vlády. Tvrdí to pákistánský list Dawn.

V rozhovoru s novináři v Karáčí Siddiqui řekl, že volby vytvořily v Pákistánu obtížnou situaci, a zdůraznil, že všechny strany musí sehrát svou roli v tom, aby zemi dostali z krize. „Stabilita demokracie je důležitější než cokoli jiného,“ řekl.

Zdůraznil, že o sestavení vlády zatím podle Fajrovy zprávy neproběhla žádná diskuse. Khaled Maqbool Siddiqui řekl, že zatím nebylo potvrzeno, zda MQM získá nějaký podíl ve vládě či nikoliv.

Jeho poznámky přišly brzy poté, co PML-N vydala prohlášení, že obě strany dosáhly „zásadní dohody“ o spolupráci v příští vládě, uvádí zpráva Dawn.

V prohlášení zveřejněném na X vůdce PML-N Marium Aurangzeb uvedl, že vůdci PML-N a MQM souhlasili s politickou spoluprací. Poznamenala, že mezi předsedou PML-N Nawazem Sharifem a vedením hnutí Muttahida Qaumi bylo dosaženo předběžné dohody. Delegaci PML-N vedl bývalý pákistánský premiér Nawaz Sharif, zatímco delegaci MQM vedl Khalid Maqbool Siddiqui z MQM. .

Na schůzce byli také přítomni lídři PML-N Shehbaz Sharif, Maryam Nawaz, Ishaq Dar, Ahsan Iqbal, Rana Sanaullah, Ayaz Sadiq, Khawaja Saad Rafique, Maryam Aurangzeb a Rana Mashood. Naznačila, že schůzka lídrů obou stran trvala zhruba hodinu. Řekla, že obě strany situaci podrobně konzultovaly.

V příspěvku na webových stránkách ) a hnutí Muttahida Qaumi a delegaci vedli Muhammad Nawaz Sharif z Pákistánské muslimské ligy (Sever) a Dr. Khalid Maqbool Siddiqui z hnutí Muttahida Qaumi.

„Schůzky se zúčastnil také prezident Pákistánské muslimské ligy (N) Shehbaz Sharif, Maryam Nawaz, Ishaq Dar, Ahsan Iqbal, Rana Sanaullah, Ayaz Sadiq, Khawaja Saad Rafique, Maryam Aurangzeb a Rana Mashood. V delegaci MQM byl guvernér Sindhu Kamran Tassore Farouk Sattar a Mustafa Kamal. Konzultace mezi vůdci obou stran pokračovala asi hodinu. Na schůzce proběhla podrobná konzultace o situaci a došlo k výměně návrhů. Vůdci si také navzájem důvěřovali, pokud jde o Dodala: „Kontakty, které byly uskutečněny již dříve, po jejich příjezdu do Rwandy.“ Vůdce Muslimské ligy Muhammad Nawaz Sharif a prezident Shehbaz Sharif spolu s vůdci stran přivítali vůdce MQM.

READ  Legenda tvrdí, že v Mexiku je vchod do podsvětí - a odborníci si myslí, že ho našli

(S výjimkou titulku nebyl tento příběh upraven zaměstnanci NDTV a je publikován ze syndikovaného zdroje.)

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *