John Caudwell, dárce konzervativců, řekl BBC, že by volil labouristy

John Caudwell, dárce konzervativců, řekl BBC, že by volil labouristy
Video vysvětlení, Sledujte: John Caudwell říká Chrisi Masonovi z BBC, že bude volit labouristy

Miliardář, který před posledními všeobecnými volbami dal toryům 500 000 liber, řekl BBC, že příští měsíc bude poprvé v životě volit labouristy.

John Caudwell, zakladatel Phones 4U, popsal Rishi Sunaka jako „totálního selhání“ a řekl, že vůdce labouristů Sir Keir Starmer „skutečně upozorňuje na spoustu problémů se mnou“.

Podnikatel kritizoval plán labouristů zavést DPH na soukromé školné a učinil tak Řekl, že některé reformní politiky Spojeného království „se zdají být rozumné“.I když vyloučil, že by mimo jiné podporoval stranu Nigela Farage kvůli jeho postoji ke změně klimatu.

Pozastavil se nad tím, že by v těchto volbách věnoval peníze Labouristické straně.

Dodal však: „Podle mého odhadu je Labouristická strana, i když nesouhlasím s některými politikami, pro Británii v budoucnosti absolutně nejlepší.

„Co vidím, je, že labouristé se zavázali k růstu HDP a životnímu prostředí.

„Bez růstu HDP se nemůžete postarat o své sociální služby, bez zaměření na životní prostředí nebude žádný svět, o který by stálo za to pečovat.

Ocenil pokusy sira Keira zbavit se toho, co nazval „blbou levicí“, o které tvrdil, že se soustředila na „radikální socialistickou politiku“, spíše než na „vytvoření bohaté Británie“.

„Nemůžeme zdanit bohaté, abychom pomohli chudým, protože půjdou do Monaka a dalších míst, musíme vytvořit skutečné, skutečné bohatství.“

Dodal: „Doufám, že mám ve svém úsudku pravdu a že díky nim bude Británie opět skvělá.“

Podnikatel – jehož jmění nedávno podle listu Sunday Times Rich List činilo 1,537 miliardy liber – řekl, že „moje myšlenky na labouristy byly historicky velmi negativní“ a „chtělo to hodně pátrat“, abych se dostal do bodu, kdy jsem pohodlný s myšlenkou. Hlasovací akce.

John Caudwell byl v posledních měsících stále kritický vůči konzervativcům a zvláště hlasitě se vyjadřoval k předsedovi vlády.

„Všechno, co udělal během Covidu, bylo špatné. Platil lidem dovolenou, která byla všechno nebo nic. Dal jim hodně špatným způsobem.

„Myslím, že kritika, kterou jsem Rishi během jeho kancléřství vznesl, byla v situaci Dne D docela evidentní,“ o které tvrdil, že ukazuje „naprostý nedostatek úsudku.“

„Ještě před několika měsíci jsem neměl hlas,“ řekl, ale v lednu se setkal se sirem Keirem a sirem Tonym Blairem a minulý pátek po zveřejnění manifestu strany se znovu setkal s vůdcem labouristů.

Labouristům nedal žádné peníze, ale řekl, že je „docela možné“, že by to v budoucnu udělal, „kdybych si myslel, že odvedli skvělou práci“.

Sir Keir svou reakci komentoval slovy: „Jsem potěšen, že John, někdo s prokázanými úspěchy v podnikání, dnes podpořil transformovanou Labour Party, kterou vedu.

READ  Byly odhaleny cenzurované dopisy Marie Antoinetty jejímu pověstnému milenci

You May Also Like

About the Author: Miláčku Alexander

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *