Australan Nathan Walker v pěstním souboji v zápase St. Louis Blues proti Columbus Blue Jackets před sezónou ledního hokeje

Australský vychovaný Nathan Walker ukázal, že má velkou dávku australského ducha poté, co se zapojil do přestřelky během předsezónního zápasu v NHL.

Walker hrál za St. Louis Blues proti Columbus Blue Jackets v jejich čtvrtém předsezónním zápase v pátek (EST), kdy se Walker velmi rozpálil.

Sledujte největší sporty z USA s ESPN na Kayo. NBA, NHL, MLB, NFL. Živé vysílání každý týden sezóny. Jste v Kayo poprvé? Začněte svou bezplatnou zkušební verzi nyní>

Osmadvacetiletý hráč právě asistoval Hughu McGingovi při vstřelení zeleného gólu St. Louis, když Hell vtrhl do rohu kluziště.

Rozzlobený Walker si sundal rukavice a začal se divoce houpat na stadionu Gavina Byethera v Columbusu.

Pokračoval v úderech Bayerothera a podařilo se mu strhnout mnohem delší modrou bundu k zemi, než ho rozhodčí na konci druhého poločasu poslal do šaten.

„McGing dává Blues do vedení a teď se v těsném rohu houpe Nathan Walker s Blue Jacket Gavinem Bayreutherem,“ řekl komentátor.

„Všechno se změní, když Walker dostane ty správné ruce, Bayerother se vrátí s několika rychlými údery navrch.

„Walker se v tomto boji vzdává hodně ze své velikosti, ale víme, že Nathan Walker nebyl na E (prázdné), protože vzal Bayerothera na led. Co jsme právě viděli?“

Další komentující dodal: „Viděli jsme tam hokej ze staré školy a fanoušci byli na nohou. Nathane Walkere, dají ho do šatny.“

„Spustil pás, tým na nohou, poplácal ho po zadku a píseň o gólu. Jaký řetězec událostí, který začal od Nathana Walkera.“

Walker měl solidní hru a nadále prosazoval, aby byl vybrán do čtvrtého týmu Blues, ve kterém jsou tradičně hráči, kteří se nebojí jít do fyzického těla.

I přes své útrapy byl trenér St. Louis Craig Perrob spokojený s Walkerovým výkonem při vítězství Blues 4:2.

READ  Česká lyžařka Ledecká vyhrála první sjezd Světového poháru po olympiádě
Nathan Walker házel seno.Zdroj: Twitter

„(Tyler) Petlake Walkere, odvedli opravdu dobrou práci, když poskytli kontrolu nad vyloučením a energii našemu týmu a lidem na skateboardu a penaltovém zabíjení a podobně,“ řekl.

„Zatím jsem s tím velmi spokojený.“

Walker se stal prvním Australanem, který se dostal do NHL v roce 2017 a vyhrál Stanley Cup v roce 2018 jako součást soupisky Washington Capitals.

Walker se narodil v Cardiffu ve Walesu, ale jeho rodina se přestěhovala do Austrálie, když mu byly dva roky. Vyrostl v Austrálii a začal hokejovou cestu, která ho zavedla až do NHL.

Walker dříve reprezentoval Austrálii na mistrovství světa, než se stal hráčem NHL a v roce 2014 byl draftován do Capitals.

V prosinci loňského roku vstřelil Walker svůj první hattrick za St. Louis proti Detroitu Red Wings.

Walker vyrůstal a hrál rugby league za Cronulla Sharks, ale jako teenager se přestěhoval do České republiky, aby si splnil svůj sen o NHL.
Nová sezona NHL začíná příští týden 7. října.

S Andrewem McMurtrym

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.