Americký mužský futsalový tým se vrací hrát na Umag Nations Cup 2022

Americký mužský futsalový tým se vrací hrát na Umag Nations Cup 2022

Chicago, Illinois. Americký futsalový tým mužů se tento týden vrátil na hřiště v Chorvatsku na Umag Nations Cup 2022 se zápasy proti České republice, Slovinsku a Francii.

Turnaj čtyř týmů se bude konat na gymnáziu v Novigradu od 6. do 9. října, všechny zápasy vysílá pořadatel turnaje. Facebooková stránka B4.

Kromě tří mistrovských zápasů sehrají Spojené státy přátelská utkání s Černou Horou a Českou republikou. Po zřízení místních tréninkových kempů v Dallasu, Tampě, Portlandu a Bostonu v roce 2022 to bude první zápas USA od mistrovství světa ve futsalu v roce 2021.

USA tabulka:

  • Čtvrtek 6. října: USA vs. Česká republika (12:00 ET).
  • Sobota 8. října: USA vs. Slovinsko (12:00 ET)
  • Neděle 9. října: USA – Francie (12:00 ET)

Trenér Dušan Jacica povolal do soutěže dvacet hráčů, včetně brankáře Sampdorie (Serie A) a kapitána USA Diega Morettiho a také dalších osm hráčů z kádru FIFA World Cup 2021. Deset hráčů bude usilovat o svůj první mezinárodní zápas.

Seznam amerického národního fotbalového týmu (domácí)

^ = Najděte první obálku

Brankáři (3): Robert Damron (Northville, Michigan), Diego Moretti (Ancona, ITA), ^ Christopher Mora (Romford, RI)

Fixus (4): ^ Wilder Arboleda (Pawtucket, RI), Luciano Gonzalez (Mendoza, ARG), Jeremy Klepal (Grand Rapids, Mich.), ^ Erik Macias (Mesquite, Texas)

Alaa (8): Diego Bobadilla (Nizozemsko, Michigan), ^ Diego Burato (Dallas, TX), ^ William Esky (St. Louis, MO), ^ Ado Jahek (St. Louis, MO), ^ Klesman Souza (New Bedford, Massachusetts) .) , ^ Sebastian Mendes (Dallas, TX), David Ortiz (McKinney, TX), Alencar Ventura Jr. (Tewkesbury, MA).

Bivo (5): ^ Manuel Andrade (Boston, MA), Rafael Araujo (Bound Brook, NJ), ^ Luis Morales. (Dallas, Texas), Zach Regit (Kenosha, Whisk), Frank Taiyo (Las Vegas, Nevada)

Poznámky k rekordu a slevě:

  • Veteráni mistrovství světa 2021: Diego Moretti, Robert Damron, Rafael Araujo, Jeremy Klipal, Luciano Gonzalez, Zach Regit, David Ortiz, Alencar Ventura Jr., Diego Bobadilla.
  • Frank Tayo si svůj mezinárodní debut vysloužil v roce 2016 proti Kanadě v CONCACAF Playoff Series. Hrál také za americký mužský tým plážového fotbalu na CONCACAF Beach Soccer Championships 2019.
  • Moretti (Sampdoria) a Gonzalez (ASD Catanzaro) hrají profesionálně v Serii A. Diego Burato hrál 12 let v italských futsalových ligách.
  • Gonzalez vedl tým v roce 2021 s 5 góly, včetně 3 v kvalifikaci na mistrovství světa a dvou gólů pro tým na mistrovství světa.
  • Rigit, Araujo, Junior, Tayo, Ortiz, Bobadilla, Sebastian Mendes, Eric Macias, Luis Morales, Ado Jahic a William Eskee hráli v minulé sezóně Ligu mistrů AFC.
READ  Náhled: Türkiye vs Česká republika - předpověď, týmové novinky, sestavy

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *