Adventure Academia: The Fractured Continent vychází 9. prosince na Západě, demo je nyní k dispozici

v Japonsku, Adventure Academy: Continent Divided Vychází na PlayStation 4 a Switch 8. září.

Adventure Academy: Continent Divided je strategie Japonské RPG To otestuje vaši schopnost řídit skupinu studentů proti hordám monster, které vám blokují cestu. Pomocí jedinečné bojové mechaniky „stiskni, přetáhni a pusť“ v reálném čase si přizpůsobte svou vlastní skupinu studentů ve fantasy světě s více než 10 různými rasami, ze kterých si můžete vybrat! Spravujte jejich brnění, zbraně a doplňky, když je takticky nasměrujete k vítězství.

  • Sledujte Alexe a jeho přátele v tomto okouzlujícím japonském strategickém RPG plném roztomilých, zábavných a milých postav
  • Klepněte, přetáhněte a pusťte svůj tým k vítězství s jedinečně intuitivním bojovým systémem v reálném čase
  • Sestavte tým snů svých studentů správou jejich statistik, zbraní, schopností a osobností!
  • Cestou vás provede okouzlující příběh s volitelnými a zábavnými vedlejšími úkoly vizuální román Segmenty postupují s každým úkolem
  • Procházejte se různými prostředími s jedinečnými bossy monster a naučte se různé bojové mechaniky!

Připojte se k Alexovi a jeho přátelům ve vzrušujícím příběhu podnik

Kontinent Pedra prochází vážnou krizí. Celý národ se pomalu mění v bludiště plné příšer. Když Alexův otec – ředitel Obsidian High – zmizí, je na Alexovi a jeho skupině přátel z akademie, aby ho našli! Vyzbrojeni starověkou koulí, svolejte svou skupinu, abyste porazili monstra a vyryli si cestu k vítězství!

Sledujte příběh, pracujte se svými spolužáky a učiteli a dozvíte se pravdu o zničeném kontinentu. Seznamte se na své cestě s jedinečnými postavami různých typů a specialit a zúčastněte se vedlejších úkolů, abyste pomohli těm, kteří můžete jen vy!

Táhni a pusť a bojuj v reálném čase

Strategicky veďte svůj tým k vítězství na mřížkovém akčním systému v reálném čase. Seberte a přeuspořádejte svůj balíček, abyste ochránili hlavního hrdinu Alexe, když se budete toulat po mapě.

READ  Brazilský zdravotní regulátor pozastavuje používání 12 milionů dávek vakcíny Sinovac

Přijměte sox studenty na vaši párty! CharakterNaverbujte je a vyberte si z deseti různých ras – člověk, Khaluz, Felpurr, Bahamoon, Gnome, Diabolos, Fairy, Celestia, Dwarf a Elf!

Seznamte se s 10 unikátními závody

Přijměte až šest studentů na svůj večírek! Dejte jim jména, vyberte si jejich pohlaví, spravujte jejich vybavení a upravte jejich statistiky tak, aby vyhovovaly vašemu hernímu stylu!

K dispozici je 10 různých ras: člověk, Khaluz, Felpurr, Bahamoon, Gnome, Diabolos, Fairy, Celestia, Dwarf a Elf!

Tvář šéfů obřích monster

Každá fáze obsahuje obří bossová monstra s různými schopnostmi a útoky! Budete muset správně nasměrovat svůj večírek…nebo vás totálně strhne!

Vybavte, upgradujte a spravujte párty párty

Spravujte a upravujte sloty pro zbraně, brnění a příslušenství pro každého ze svých spoluhráčů. Ušetřete dostatek zlata dokončením úrovní a vhozením zbraní do laboratoře, abyste získali speciální a vlastní vylepšení!

Podívejte se na trailer níže.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.