Trio Gardner-Webb vyhrálo ocenění v ženské Big South Conference na Posteason Golf

Charlotte – Gardner Web Dominika Bordová A Linea Hofgrenová V pondělí si odvezla domů All-Big South Conference Women’s Golf Awards s Kayla Doyleová Získejte místo v týmu All-Freshman.

Místo v akademickém týmu ligy dostala i Bordová (Liberec, ČR). Ve svém oboru žurnalistiky získala 3,73 GPA a vedla Gardnera Webba během základní sezóny s průměrem 75,65. Bordová se také zařadila mezi nejlepší hráčky Velkého jihu, protože během sezóny skončila čtyři v první desítce a zlepšila svůj bodový průměr o více než dva údery oproti minulé sezóně.

V důsledku svého úsilí byla jmenována druhým týmem All-Big South. Bordová se sama umístila na 14. místě v nedávném ženském golfovém turnaji na Great Southern Women’s Conference v Ninety Six, SC

Hofgren (Molnlycke, Švédsko) získal čestné uznání od All-Big South v All-Big South Conference a v této sezóně obsadil druhé místo na seznamu Gardner-Webb s průměrem 76,12 záznamů během základní části.

Byla vybrána ženskou golfistkou týdne Big South Conference 23. září poté, co skončila druhá s koly Low 70 a 71 na Elon Invitational 2021. Hofgren zakončil nerozhodný výsledek na osmém místě na Big South.

Dowell (Mebane, NC) skončil na děleném 24. místě v Big South Championship a užil si solidní nováčkovskou sezónu pro Runnin‘ Bulldogs. Během podzimní sezóny měla průměr 74,64 ran na kolo a byla jmenována Big South Freshman of the Week poté, co skončila sedmá na Elon Fall Invitational 2021.

READ  Olympijská kvalifikace v curlingu: Skotsko porazilo Lotyšsko a Estonsko a rozhodlo o play-off