9 nejnovějších videí Sora z OpenAI, která vás ohromí

9 nejnovějších videí Sora z OpenAI, která vás ohromí

Před týdnem byl svět ohromen neuvěřitelně realistickými videi vytvořenými nejnovějším modelem převodu textu na video OpenAI, Sorou. I když se spuštěním modelu objevilo mnoho fyzikálních kontroverzí, výsledek zůstává nesrovnatelný.

Vzhledem k tomu, že v té době koluje pouze omezený počet videí, v posledních dnech bylo zveřejněno několik dalších a výsledky jsou možná ještě působivější než první várka. Zde je 9 nových videí vytvořených se Sorou.

Skleněná želva

Chcete-li přidat plážovou atmosféru se špetkou kreativity, bylo video níže vytvořeno s výzvou „Želva s tělem vyrobeným ze skla, s prasklinami opravenými pomocí kintsugi.“

Žárovka poustevníka

Video níže, které si hraje s fantazií kraba poustevníka, který získává jakoukoli skořápku, která se mu hodí, bylo vytvořeno pomocí „rychlých nočních záběrů kraba poustevníka s použitím žárovky jako skořápky“.

Štěňata samojedského kuchaře

Sořina roztomilá vyobrazení psů a koček pokračují podněty, které nám hrají na nervy. Níže uvedené video o štěňatech samojedů, kteří se snaží stát kuchaři, je rozkošné. Použitá výzva: Filmová upoutávka na skupinu štěňat samojedů, kteří se učí stát se kuchaři.

potápěč

Co by se dalo snadno zaměnit se záběry z National Geographic Underwater, níže uvedené video s potápěčem, který zpozoroval futuristický vrak lodi, je jedním z nejlepších videí, které Sora vytvořila. Pohotový uživatel: Potápěč objeví skrytý futuristický vrak lodi s kybernetickým mořským životem a pokročilou mimozemskou technologií.

Dobrodružná štěňata

V poslední době filmový magnát a producent Tyler Perry zastavil expanzi studia za 800 milionů dolarů Poté, co viděl výstup Sory. Určitě má důvod k obavám. Sořino video o dobrodružných štěňatech níže rozhodně dává anime průmyslu zabrat. Okamžité použití: Filmový trailer pro skupinu dobrodružných štěňat prozkoumávající ruiny na obloze.

Svět výroby papíru

Pokračováním v různých animačních stylech, které Sora dokáže vytvořit, byl model testován tak, že vytvořil video ve stylu papíru. Okamžité použití: V nádherně vytvořeném světě papíru cestuje parník přes obrovský oceán se slabými mraky na obloze. Ve vzdáleném pozadí leží rozlehlé travnaté kopce a poblíž hladiny papírového oceánu lze spatřit několik tuleňů.

READ  Fanoušci PlayStation jsou nadšení poté, co Sony vydá nové exkluzivní hry pro PS5

Nejdražší přátelé

Video níže evokuje nepravděpodobné přátelství mezi medvědem a ptákem a představuje tato dvě zvířata na malebném místě. Okamžité použití: Panda červená a tukan jsou nejlepší přátelé na procházce Santorini během modré hodiny.

Bílý drak

Schopnost Sory generovat jemné, podstatné detaily na základě vstupního vektoru je výjimečná. Schopnost modelu lze snadno vidět na videu níže. Okamžité použití: Detailní záběr na majestátního bílého draka s perleťovými, stříbrně lemovanými šupinami, ledově modrýma očima, elegantními slonovinovými rohy a mlžným dechem. Zaměřte se na detailní rysy obličeje a zdobené šupiny na jemně rozmazaném pozadí.

Základní skákání a papoušek

Sora jistě vytváří výstup přesný podle poskytnutých detailů, ale má také schopnost vytvářet výstup, který vylepšuje vstupní výzvu bez zadávání dalších podrobností. Ve videu níže je přidán panoramatický pohled na scénu, aniž bychom se ptali.

Okamžité použití: Muž skáče přes tropické havajské vody. Kolem proletí domácí papoušek.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *