Řidič UBERU havaroval v Dejvicích. Naboural šest aut. Jedno z nich skončilo nárazem na střeše

0

Kolem tři čtvrtě na jedenáct v noci vyráželi policisté společně s hasiči do Jaselské ulice v Dejvicích. Řidič černého Oplu Insignia jel ulicí pod Kaštany kde nezvládl řízení narazil do dopravního značení, které shodil a poté vjel do protisměru do ulice Jaselská, kde narazil do zaparkovaného auta Škoda Octavia.

Náraz byl tak silný, že auto škoda octávia vylétlo do vzduchu, přeletělo a narazilo do dalšího, za ním zaparkovaného auta Škoda Felicia a skončilo na střeše o několik metrů dále. Nárazem, se pak ještě v řadě poškodila další zaparkovaná auta. Dohromady řidič černého Oplu naboural šest aut.

O velkém štěstí mluví řidička Škody Octavia paní Kristýna. Podle svých slov je ráda, že v autě neseděla a měla zaparkovat jinde.

Ikdyž nehoda vypadá velmi hrozivě a viník nehody jel podle zasahujících hasičů a policistů velmi rychle, obešla se nehoda bez vážných zranění. Víník nehody dokonce ze svého vozu vylezl tzv. “po svých”. Alkohol u něj byl vyloučen dechovou zkouškou. Podle informací AKTU.cz jde o vozidlo černé taxislužby nazýváné UBER. V době nehody byl ale ve vozidle jen řidič.

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.