Zdá se, že LeBron James nosí pár nevydaných sluchátek Beats

Nové verze macOS a iOS představily Předběžný náhled Jedno z prvních skutečně bezdrátových sluchátek Beats a podle vzhledu se LeBron James nemohl dočkat, až vyzkouší pár Beats Studio Buds. Mac pověsti Bylo to celé bez drátů, uši Bere na vědomí příspěvek na Instagramu Ode dneška je James předveden na grilu a podivně známém páru pupenů.

Kvalita znemožňuje konečnou odpověď, ale podle vzhledu se dobře hodí k fotkám a videím, která již byla prozrazena, a také k tomu, co jsme viděli ze souborů FCC. Přidejte skutečnost, že LeBron James je dlouholetým podporovatelem a propagátorem Beats, než si koupíte Apple – Koupit Celý olympijský mužský basketbalový tým 2008 Pár sluchátek Beats 350 přinesl velkou marketingovou podporu – a vše bylo jasnější.

Pokud se James drží svého stylu, pravděpodobně se blíže podíváme na pupeny, až později Kyle Kuzma nebo Frank Vogel začnou v play-off NBA rozdávat dárky.

Všechny produkty doporučené společností Engadget jsou ručně vybírány naším redakčním týmem, nezávisle na mateřské společnosti. Některé z našich příběhů obsahují odkazy affiliate partnerů. Pokud něco koupíte prostřednictvím jednoho z těchto odkazů, můžeme získat provizi za přidružení.

READ  iOS 16 Beta 5: Procento baterie se nyní zobrazuje ve stavovém řádku iPhone

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.