Nejlepší filmy s číslem v názvu

Mladý gruzínský přistěhovalec jménem Sebastian (George Pabloani) se snaží zajistit peníze pro svou rodinu v nouzi ve své nové francouzské vlasti. Když dočasný majitel firmy zemře, než dostane výplatu, Sebastian ukradne zesnulému dopis obsahující záhadné, přesto lákavé vyhlídky na bohatství. Ukáže se, že dodržování pokynů dopisu bude více, než o kolik se domlouval. Sebastian vstupuje do podzemního světa, kde se hazardní hráči chystají zakročit proti dalším hledačům štěstí, kteří hrají vícekolovou hru s ruskou ruletou (díky které „The Deer Hunter“ vypadá jako dětská hra), přičemž poslední živý muž vydělá peníze . Jezdci je přiděleno číslo a Sebastian váhá se šťastnými 13 (v gruzínštině je Tzameti / ცამეტი 13).

Film „13 Sublime“ režíruje hvězdný bratr Gela. Velmi intenzivní závěrečný film, který debutoval v roce 2005, byl natočen černobíle, jako Řekl „Odstraňuje jeden realismus a nahrazuje jej jiným“. Film získal ocenění v Sundance, Benátkách a různých Další filmové festivaly okolo světa.

Krátce po vydání filmu Hollywood vyzvedl Bablawaniho a přiměl ho předělat svůj vlastní film, ale z názvu vypustili „My Commitment“ a natočili jej barevně. Zatímco silné obsazení hvězd je papírově vysněný tým-Jason Statham, Ray Winston, 50 Cent, Mickey Rourke, Michael Shannon, Ben Gazzara, Alexander Skarsgård-výsledný film se nepřeložil dobře a byl kritický A kancelářský box zklamání.

READ  Veteráni Federer a Djokovič pokračují ve vítězství ve Wimbledonu

You May Also Like

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *