TikTok zveřejňuje delší videa pro všechny

TikToks bude brzy ještě delší. APP NYNÍ odečíst schopnost Každý může zveřejňovat videa o délce až tří minut, což je trojnásobek aktuálního limitu jedné minuty. Toto rozšíření má poskytnout tvůrcům větší flexibilitu při natáčení a snížit potřebu vícedílných příspěvků – i když pochybuji, že by tvůrci rádi spojili uživatele tímto způsobem a budou pokračovat v dekonstruování příběhů.

Tři minuty videí byl na zkoušce Přinejmenším od prosince je snadno najdete při procházení videí od nejlepších tvůrců TikToku, zejména v kategoriích, jako je vaření. Delší videa byla kdysi omezena na konkrétní uživatele, ale nyní budou k dispozici všem na TikToku „v příštích týdnech“.

TikTok neřekl, jak dlouho mohou klipy ovlivnit oblíbený algoritmus doporučení. Ale stojí za to zvážit potenciální podobnosti s YouTube: Jak platforma rostla, YouTube zaujal svůj algoritmus směrem k udržení diváků, což znamená delší a delší videa – což je důvod, proč téměř všechno na YouTube déle než 10 minut nyní nemusí sledovat TikTok. přístup, ale pokud se ukáže, že delší videa = delší používání TikTok, mohli bychom vidět méně krátkých, roztomilých a divných virálních klipů aplikace.

READ  KIKU přestane vysílat japonský obsah v červnu

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *