Škoda Fabia vRS je bomba odolný dieselový hot hatch, který se už nikdy nestane

Je nepravděpodobné, že by Škoda vyráběla jakoukoli novou Fabii vRS, natož dieselovou. Naštěstí si můžete koupit originální arašídovou vRS TDI

Škoda nemá zájem vyrábět vRS verzi nové Fabie, jak tomu bylo u nejnovější verze. Malý hot hatch jakéhokoli druhu od české skupiny VW není na kartách, zejména ty s dieselovým pohonem, jako je originál.

Skutečnost, že vRS TDI Fabia trvala pouze generaci a nikdy se nevrátí, ji činí ještě zajímavější. Nakonec to byla krátká zkouška, protože se Škoda rozhodla dát své alternativě 1,4litrový motor se dvěma náboji. Silnější, ale pravděpodobně méně zajímavý.

Škoda Fabia vRS je bomba odolný dieselový hot hatch, který se už nikdy nestane - ojetá auta

130hp TDI vRS může být o 50hp nižší než jeho nástupce poháněný palivem, ale má významnou výhodu v točivém momentu, když produkuje 229 lb-ft za 184 lb. hp a 280 lb. Chodidlo.

Ve zbývající zásobě je PD stále solidní motor s maximálním točivým momentem pod 2 000 ot./min., Což umožňuje kombinace skutečného nasazovacího výkonu. A je naprosto neprůstřelný – stejný typ motoru byl instalován do Škody Octavia o délce 430 000 mil, kterou jsme provozovali před několika lety, aka šampion Miles s vysokým počtem kilometrů. Když byl motor demontován, byli jsme překvapeni jeho elegantním vzhledem uvnitř.

Škoda Fabia vRS je bomba odolný dieselový hot hatch, který se už nikdy nestane - ojetá auta

Jako takový nemáme žádné výhrady k tomu, abychom doporučili ten, který zaznamenal 150 000 mil, jako zde velmi žlutý příklad z roku 2004. V současné době je v prodeji na Autotraderu za 2 295 liber a přichází s kompletní servisní historií včetně důkazů o nedávné výměně opasků a vodního čerpadla. Navíc jsou v registru pouze předchozí vlastníci.

Se správnou údržbou blok 1,9 l PD snadno zdvojnásobí váš počet najetých kilometrů, než některé. Samozřejmě existuje spousta dalších věcí, které se musí v autě opotřebovat, takže pro některé z nových komponentů zavěšení stojí za to mít rozpočet. Vzhledem k tomu, že příprava zásob není tak dobrá (zeptejte se spisovatele CT Matta Kimberlyho, který jeden používá k jeho spuštění), může to být vhodný okamžik k zamyšlení nad propagacemi.

Škoda Fabia vRS je bomba odolný dieselový hot hatch, který se už nikdy nestane - ojetá auta

Tyto kilometry ovlivnily sedadlo řidiče, které se zdálo být strašně upevněno na vnějším okraji základny. Rychlý pohled na eBay odhaluje spoustu sedadel vRS v této elegantní černé a šedé látce, takže to lze snadno opravit, pokud vás to obtěžuje.

Existují rychlejší horké průduchy, které si můžete koupit za hotovost, ale nic vám přesně nevstoupí do života. Pokud řídíte hodně kilometrů, ale nechcete nic nudného, ​​můžete udělat mnohem horší než 60 mpg + vRS TDI.

READ  Veronica Fresionova říká, že inovace povedou k posunu směrem k udržitelnějšímu systému zemědělské výroby

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.