Returnal Patch 1.3.4, který je nyní k dispozici na PS5, opravuje chybné chyby při ukládání

Aktualizace: Přes noc byla vydána oprava 1.3.4 společnosti Returnal, která slibuje opravu problémů souvisejících s ukládáním, které přinesla předchozí aktualizace. Stačí tedy aktualizovat hru na nejnovější verzi (velikost opravy je přibližně 1 GB) a váš pokrok bude v pořádku – navíc si můžete užít různé opravy chyb, které si 1.3.3 klade za cíl řešit. všechno je v pořádku!


Původní příběh: Vrátit se Aktualizace 1.3.3 byla dnes spuštěna na PlayStation 5 a slibuje řadu oprav chyb a vylepšení. Po vydání aktualizace však někteří hráči narazili na problémy s ukládáním dat hackování her.

Náš drahý příteli Ben Potter Zveřejněno na Twitteru, když problém s uložením opustil jeho hru nefunkční:

Naštěstí Developer Housemarque je již v případě. Oprava 1.3.3 byla od té doby stažena z PSN, což znamená, že pokud jste si ji ještě nenainstalovali, nebudete si ji moci stáhnout.

Housemarque říká, že opravuje aktualizaci, a další oprava dorazí „za pár hodin“. Až k tomu dojde, budeme tento článek aktualizovat.

Mezitím, pokud si stáhnete opravu 1.3.3 – opět byla vydána dříve dnes – vývojář doporučuje odstranit Returnal a znovu ji stáhnout. Tímto způsobem hra nainstaluje pouze předchozí aktualizace, protože 1.3.3 byla prozatím odstraněna.

Setkali jste se s tímto problémem? Pokuste se nezemřít v sekci komentářů níže.

READ  Aplikace IMDb TV konečně dorazila na iOS a Android

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *