Kde předobjednat Xenoblade Chronicles 3 při přechodu

Kde předobjednat Xenoblade Chronicles 3 při přechodu

Další hra v Monolith Soft’s Xenoblade Série je za rohem, s Xenoblade Chronicles 3 Nyní startuje dříve, než se původně plánovalo.

Nintendo oznámilo Hra nyní vyjde na Switch on 29. července 2022, před zářijovým oknem vydání, které bylo uděleno začátkem tohoto roku. Jak byste očekávali, příběh popsaný v původních dvou hrách bude pokračovat.

Nejnovější záznam v dlouhodobém seriálu o hraní rolí, který spojuje budoucnost dvou předchozích hlavních linií Xenoblade Chronicles Hry zvou hráče, aby se pustili do epického dobrodružství s ústředním tématem „Život“. Ve hře se hráči vžijí do rolí protagonistů Noaha a Mio uprostřed zmatku mezi národy Caves a Agnus. Šest postav pocházejících z těchto národů se spojí, aby zjistili pravdu o jejich boji, a zaměří se na Swordsmarch, zemi probodnutou obřím mečem.

Předobjednávky se již zobrazují a my budeme tuto stránku průběžně aktualizovat o všech nejlepších nabídkách, když se je prodejci rozhodnou upustit. Nezapomeňte si tuto stránku uložit do záložek a průběžně ji kontrolovat nebo si předobjednat z níže uvedených možností.

Vezměte prosím na vědomí, že některé externí odkazy na této stránce jsou affiliate odkazy, což znamená, že pokud na ně kliknete a provedete nákup, můžeme obdržet malé procento z prodeje. Prosím, přečtěte Zveřejnění FTC Pro více informací.

Předobjednejte si Xenoblade Chronicles 3 UK

Nyní se začínají objevovat první záznamy pro Xenoblade Chronicles 3. Chcete-li zajistit svou objednávku včas, zde jsou vaše možnosti:

Předobjednejte si Xenoblade Chronicles 3 v USA

V USA je nyní k dispozici méně možností, ale kopii hry můžete získat zde:

Existují nějaké speciální edice pro Xenoblade Chronicles 3 na Switch?

Speciální edice Xenoblade
obrázek: nintendo

Nintendo zatím odhalilo speciální edici na obrázku výše, která bude spuštěna exkluzivně na My Nintendo Store. Obsahuje sadu uměleckých děl Masatsugu Saito, 250stránkovou plnobarevnou uměleckou knihu + vázanou vazbu a ocelové pouzdro.

READ  Úniky GTA 6 opravdu nikomu nepomáhají

Vypadá to, že tato verze bude vydána v Severní Americe, Evropě a Austrálii – odkazy na její zakoupení zde v této příručce zveřejníme, jakmile vyjdou.

Existují nějaké předobjednávkové bonusy pro Xenoblade Chronicles 3?

Pro hru zatím nebyly odhaleny žádné předobjednávkové bonusy, ale jakmile budou oznámeny, tento článek aktualizujeme.

Připravte se na Xenoblade Chronicles 3

Pokud se nemůžete dočkat na spuštění Xenoblade Chronicles letos v létě a chcete se ponořit do série, možná budete chtít vyzkoušet tyto možnosti na Switch.

Pokud jste to ještě nezkusili, můžete si původní hry pořídit níže.


Těšíte se na nejnovější hru Xenoblade Chronicles? Dejte nám vědět, pokud máte v plánu zakoupit kopii s komentářem níže.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *