Neměli byste napařovat varnou desku ani na Den díkůvzdání

Neměli byste napařovat varnou desku ani na Den díkůvzdání

Nad povrchem vařené páry.

obrázek: Pan Coleman/Reddit

Den pomalých zpráv? vsadíš se. Ale podívej, je Den díkůvzdání a je velká šance, že lidé budou vařit a jíst cokoli, co právě teď najdou. Prosím, pokud dokážeme zachránit jen jednoho člověka od pokusu uvařit si vlastní parní desku, bude to stát za to.

Jak bylo oznámeno dexertoJeden redditor zjistil, že ponechání úžasného notebooku Valve na horkém sporáku má neočekávaný důsledek, že se zahřeje. Stále se mnou? Protože je z plastu, není to její oblíbená věc.

Na tom obrázku je něco, co tak dobře vypráví celý příběh. Ale pokud jsou potřeba další podrobnosti, pan Coleman napsal na subreddit r/SteamDeck: „Nedovolte, aby se váš povrch páry dostal do kontaktu s povrchem kamen.“

Při bližším pohledu se nezdá, že by vnitřky dostaly příliš mnoho otěru, se skutečným poškozením – bez ohledu na případ – tyto dva pravé zadní blatníky. I když kdo ví, které malinké drátky (nejsem žádný technik) se při tom mohly roztavit.

Ještě lépe, MisterColeman se bezostyšně vydal na podporu Steam Deck, aby se zeptal, zda by mohli pomoci. „Podpora Steam Deck řekla, že od nich není žádná pomoc a oprava bude stát víc než nákup nového Steam Decku. Myslím, že je to jen nová baterie a zadní deska. Možná ani nová baterie. Uvidíme,“ napsal v aktualizaci.

Pojď ventil! Co si myslíte, když to neuznáváte jako chybu návrhu? Jak by to mohlo zrušit záruku? I když jsem si jistý, že existuje nějaký Malý výtisk o tom, že se někde nepřehřívá stroj, vsadím se, že to konkrétně neříká: „Negrilovat.“

Aby nedošlo k pochybnostem, zde je několik dalších věcí nemělo by být Udělejte to se svým Steam Deckem:

  • Nemusíte napařovat svůj Steam Deck, bez ohledu na to, jak moc chcete.
  • Neměli byste používat svůj Steam Deck jako plošinu, i když se to zdá silně naznačeno.
  • Steam Deck nemusíte srovnávat s Nintendo Switch.
READ  5minutová technická oprava: Konečně zrychlete svůj počítač

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *