Nejlepší zásuvné pasti, jak se zbavit mravenců, švábů a dalších škůdců

Nejlepší zásuvné pasti, jak se zbavit mravenců, švábů a dalších škůdců

Každé roční období přichází s vlastními hejny škůdců. Celé jaro jsem trpěl cukrovými mravenci. Někdy každé léto se můj pokoj hemží mouchami domácími. Během obzvlášť tmavých zim mají spížní moli tendenci se množit. A komáři mě loví, jako kdyby byla sezóna.

Existují všechny druhy neoficiálních technik, jak se těchto škůdců zbavit – zavěste do dveří sáček se zipem naplněný vodou, abyste odradili mouchy, nakreslete na podlahu čáru, kterou mravenci nepřekročí – ale nakonec se škůdci vrátí. Takže potřebujete řešení, které funguje.

Kdysi jsem si myslel, že pravidelné návštěvy profesionálů na hubení škůdců jsou známkou zralosti, po několika letech Terminixu jsem se rozhodl, že musím věci řešit sám, a tehdy jsem zjistil, že komerčně dostupné zásuvné pasti skutečně fungují.

Zásuvné pasti udrží váš domov bez všech létajících škůdců

Existuje tajná přísada, jak se vypořádat se škůdci: feromony. Malé množství feromonů umístěných ve správném druhu pasti může přitahovat a obsahovat vše, s čím přijdete do kontaktu (vytvářejí specifické pasti všechny druhy škůdci).

Pasti na létající hmyz tohoto pluginu nepřetržitě uvolňují tyto feromony a poskytují tak lepkavou podložku nebo misku, kterou hmyz může uchopit. Podložku nebo misku stačí vyměnit jen občas, když se naplní (celkem). Ještě lepší je, že novější zásuvné pasti se nezaměřují na jeden druh škůdce, ale na všechny létající škůdce, včetně spížních molů, mouch domácích, komárů a ovocných mušek. A opravdu to funguje – klíč uvidíte přímo na flipchartu.

Vyzkoušel jsem několik značek zásuvných pastí a našel jsem je Zivo být nejúčinnější, ale to neznamená, že je jediný, který funguje.

Udržujte také venkovní škůdce mimo cestu

Cítím se napaden, když hmyz napadne můj prostor. Venku jsem ale snoozer, a tak se nikdy nepouštím do čmáranic, aby mě na dvoře neobtěžovali škůdci. Zappery se zdají příliš hloupé a rušivé a Věci proti komárům, které si připnete na bok, nefungují.

READ  Jeden z největších druhů dinosaurů na světě byl objeven v Austrálii

Pokud ale chcete klidnější venkovní prostor, účinné feromonové lapače dokážou škůdce kontrolovat i venku. Tam, kde žiji, to byl špatný rok pro žluté bundy a mouchy mě vždycky obtěžují, ale nikdy by mě nenapadlo použít na ně pasti, protože bývají nemotorné a zřejmé.

vchod Dinatrap– zařízení s malou stopou, které chytá vosy, mouchy, komáry a žluté bundy, ale záhadně žádné včely. (Včely byly hlavním problémem, protože jsem strávil tolik času jejich lákáním na svou zahradu; zdá se, že to má něco společného s C02 a skutečností, že jsou opylovači.) Tyto venkovní jednotky jsou dražší a nemohl jsem je přísahám, že jedna pokryla akr, jak jsem slíbil, ale svůj dvorek jsem působivě udržoval bez škůdců,


Udržujte škůdce na uzdě pomocí těchto pastí na bázi feromonů:


Repelenty proti hmyzu mohou pomoci kontrolovat šváby, myši a mravence

Samostatně existuje kategorie dalších nástrojů pro kontrolu škůdců, které fungují živůtek Chyby místo jejich odchytu. Tito mají tendenci používat zvukové vlny nebo zvuky k odrazení škůdců. Osvědčily se mi zejména dva.

Tyto ultrazvukové odpuzovače škůdců oprávněně pomohly vyčistit můj domov od mravenců a na rozdíl od nich Země Štěpy, které jsou navíc velmi účinné, nemusí léčbu stále dokola opakovat. (Sám jsem nikdy neměl problém s ploticemi, ale zdá se, že recenze potvrzují, že to funguje i u těchto tvorů.)

Potřeboval jsem také obranu proti hlodavcům, kterým se moje outdoorová prodejna nářadí spíše líbí. Na to spoléhám Laurafa pronásledovala, který při detekci pohybu vydává světlo a hluk a je po dobu šesti měsíců tichý a bez hlodavců. Líbí se mi, že si je můžete nainstalovat i do auta, protože veverky se rády schovávají, když stojím venku.

READ  Astronomové objevili nový typ mlhoviny, která je velmi cool

I když jsou všechna tato řešení dražší než dát jablečný ocet do šálku, aby přilákal ovocné mušky, nebo dát rýžové lupínky na odstrašení myší, fungují konzistentně a zdá se, že dokážou zabíjet škůdce, které nechcete, a přitom nepoškozovat ty, které máte rádi (ahoj včely!).

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *