Jak nakupovat televizi

Obchodní domy, sklady (Costco, Sam's Club, BJs Warehouse) a specializovaní prodejci nabízejí široký výběr špičkových značek. Nebo můžete zkusit nezávislý obchod s elektronikou, pokud potřebujete další pomoc a pokyny, říká Rosenberg. Hledejte prodejce s vynikající zákaznickou podporou a dobrou politikou vracení zboží. Costco má například liberální politiku vracení zboží a nabízí prodloužené záruky na mnoho modelů, dodává. Nebo můžete nakupovat online, což může být zvláště užitečné, pokud hledáte 75palcový plochý monitor, který se jen tak nevejde do vašeho minivanu.

Ceny se liší podle značky, funkcí a velikosti, ale většinou dostanete to, za co si zaplatíte, takže pokud vám to rozpočet dovolí, není na škodu utratit více za kvalitnější model. Odborníci tvrdí, že výprodeje se objevují v průběhu roku a je užitečné porovnat obchody. 55- až 65palcový 4K televizor vyrobený hlavní značkou, jako je Samsung, LG, Sony, Vizio nebo Hisense, se pohybuje v ceně od 350 do 1 000 USD, říká Yokota Llewellyn. Cokoli pod 300 USD bude malé (méně než 55 palců) nebo méně kvalitní. A nezapomeňte si zjistit, zda má vaše kreditní karta program, který nabízí prodlouženou záruku a/nebo ochranu nákupu.

„Nepřemýšlejte nad tím. Nakonec existuje více televizorů, které jsou stejné,“ říká Rosenberg. „Najděte správné rozlišení, obnovovací frekvenci, správnou velikost a renomovanou značku za správnou cenu a budete v pohodě .“

READ  Celeste Davis ohlašuje další zápas

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *