Českou hokejovou anketou prošli bývalí Red Wings Hussein a Slecker

Českou hokejovou anketou prošli bývalí Red Wings Hussein a Slecker

Nic Dominik Husajn Nebo Jiří Šlecker vyhrál kandidaturu na prezidenta Českého svazu ledního hokeje.

Bývalý reprezentační trenér Alois Hadamšík po sobotním hlasování těsně zvítězil ve volbách o premiérový hokejový titul v zemi. Z 60 odevzdaných hlasů byl Hudson zvolen 31 hlasy. K získání prezidentského úřadu je nutné být jmenován většinou hlasů.

Toto rozhodnutí se nesetkalo s přivítáním českých hokejových médií. „Alois Hadamczik poprvé v českém hokeji něco vyhrál,“ napsal Pavel Raizavi, redaktor iSport.cz.

Hadamšík (70) skončil jako trenér České republiky na ZOH 2014 v Soči šestý. Vedl bohatství země na dvou mistrovstvích světa juniorů IIHF. V roce 2004 skončil Čech čtvrtý a v roce 2005 získal prémiovou medaili.

„Hra potřebuje tvrdou ruku,“ řekl Hudamšík pro iSport.cz. „V mé pozici a všude jinde.“

„Chci obnovit důvěru delegátů, aby se za mě nemuseli stydět. Mám morální zásady a rozhodně nebudu nikomu brát telefony. Mám se dobře, žádné dluhy, žádné chyby.

Dvojice Red Wings zůstala bez povšimnutí

Slecker je česká hokejová legenda Jaromír Jágr, Byl považován za favorita pro vítězství v hlasování. Slegr je členem IIHF Triple Gold Club. S Red Wings vyhrál Stanley Cup v letech 2001-02, zlatou olympijskou medaili v České republice (1998) a mistrovství světa IIHF (2005).

Se svými hokejovými zkušenostmi hráče a trenéra / manažera a minulostí v české politice se očekávalo, že se Sleger v očích delegátů vzdá.

Místo toho se umístil na druhém místě se 16 hlasy. Sleger však byl jmenován do představenstva.

Sleckerův Hussein skončil třetí ve Světovém poháru 2001-02, který vyhrál Red Wings. Voliči zaregistrovali jeho jméno pouze na pěti hlasovacích lístcích.

READ  Česká republika Světy ledního hokeje | Národní

Jeden z nejvíce dekorovaných sportovců české historie, otevřený Husajn, vyhrál olympijské zlato v roce 1998. V NHL vyhrál svůj druhý Stanley Cup s Wings v letech 2007-08 a získal šest trofejí Vesina a dvě Heart trofeje, když hrál za tým Buffalo Supers.

Husajn, který referendum vedl, však upozornil, že ví, že nemá šanci vyhrát.

„Někdo nechce změnu,“ řekl Hassek.

Vítejte ve svém novém domově pro nejnovější zprávy, analýzy a zpětnou vazbu Detroit Red Wings. Jako jsme my FacebookNásleduj nás Cvrlikání A nezapomeňte se přihlásit k odběru DHN + pro obsah pouze pro Kevina Allena, Boba Duffa a všechny členy National Hockey Now Network.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *