iPhone 15 Pro nemusí mít tlačítka v pevném stavu kvůli technickým problémům

iPhone 15 Pro nemusí mít tlačítka v pevném stavu kvůli technickým problémům

Apple údajně opustil přidávání polovodičových tlačítek na iPhone 15 Pro kvůli problémům s výrobou.

U iPhone 15 Pro byla očekávána tlačítka Solid state

Několik spolehlivých zdrojů navrhlo, že přepínač ztlumení, kolébka hlasitosti a tlačítka napájení budou u modelů iPhone 15 Pro nahrazeny polovodičovými komponenty. Tato kontroverzní změna zlepší vodotěsnou integraci zařízení a přidá nová gesta.

Nicméně A.J Nová zpráva Od Ming-Chi Kuo uvádí, že Apple opustil polovodičová tlačítka kvůli technickým problémům. Tato změna přichází během vývojové fáze EVT, což dává společnosti čas na konečné rozhodnutí o zařízeních, jako je toto.

Vzhledem k tomu, že Apple vrátí design ke svým fyzickým tlačítkům, mělo by to podle Kuo snížit složitost a zjednodušit vývoj. Změna na poslední chvíli bude mít omezený dopad na sériovou výrobu nebo plány přepravy.

Zpráva přišla jen chvíli poté, co Jeff Bo, analytik hongkongské investiční společnosti Haitong International Securities, učinil podobné prohlášení. Zdá se pravděpodobné, že tlačítka SSD již byla plánována, ale nyní nejsou implementována.

Očekává se, že Apple oznámí iPhone 15 Pro během události v září 2023. Mohl by mít kruhový titanový rám s novým periskopickým teleobjektivem.

READ  Téměř pětina zaměstnanců Facebooku nyní pracuje na VR a AR

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *