ERÚ Philadelphia odstraňuje občany, kteří uprchli do České republiky

ERÚ Philadelphia odstraňuje občany, kteří uprchli do České republiky

PHILADELPHIA – Operace vymáhání a stěhování (ERO) byly ukončeny 7. září definitivním příkazem k odstranění Evy Masinové, občanky Filadelfie v České republice. Orgány činné v trestním řízení v Česku hledají Masinovou pro podvod, ublížení na zdraví a porušování domovní svobody. veřejného míru.

„Znovu a znovu vidíme, jak uprchlíci z cizích zemí přicházejí do Spojených států, aby se vyhnuli spravedlnosti ve svých vlastních zemích. Důstojníci a agenti ERO a HSI Philadelphia neúnavně pracují, často ruku v ruce, na identifikaci a zatčení těchto zločinců. Řekla to ředitelka ERÚ ve Philadelphii Camilla Wamsleyová. „Společné úsilí našich agentur pomáhá zajistit bezpečnost americké veřejnosti.“

Dne 16. ledna 2020 vstoupila Masinová do Spojených států jako nepřistěhovalec, čímž porušila podmínky svého přijetí.

prosinec Okresní soud v Kolíně v roce 2020 Mašinovou odsoudil za podvod, výtržnictví a napomáhání veřejnému pořádku ke třem letům a devíti měsícům vězení.

září 14, 2022, Homeland Security Investigations (HSI) Philadelphia a ERO Philadelphia identifikovali a zatkli Masinova před jeho bydlištěm ve Filadelfii a převezli ho do Moshannon Valley Processing Center k likvidaci. dne 30. ledna 2023 u imigračního soudce Administration Office of Immigration Review (EOIR) zamítla žádosti Macinové o imigraci na ministerstvu spravedlnosti a nařídila její vyhoštění. Macinová se odvolala k Immigration Appeals (BIA), což BIA zamítla.

EOIR je nezávislou agenturou amerického ministerstva vnitřní bezpečnosti (DHS) a amerického imigračního a celního úřadu (ICE). Imigrační soudci u těchto soudů přijímají rozhodnutí na základě podstaty každého jednotlivého případu a určují, zda osoba, která není občanem, podléhá konečnému příkazu k vyhoštění nebo zda má nárok na nějakou formu úlevy od vyhoštění. Úředníci ICE mohou provést vyhoštění, pokud se na cizince vztahuje konečný příkaz k vyhoštění vydaný imigračním soudcem nebo jiným právním procesem.

Jako jeden ze tří operačních ředitelství ICE je ERO primární federální donucovací agenturou odpovědnou za vymáhání domácího přistěhovalectví. Posláním ERÚ je chránit vlast zatýkáním a odstraňováním těch, kteří podkopávají bezpečnost amerických komunit a integritu amerických imigračních zákonů, a jeho hlavními oblastmi jsou vnitřní vynucovací operace, řízení zadrženého a nezadrženého obyvatelstva ze strany agentury. a repatriaci cizích státních příslušníků, kteří obdrželi konečné příkazy k vyhoštění. Pracovní sílu ERÚ tvoří více než 7 700 podpůrných pracovníků pro vymáhání práva i mimo ně ve 25 domácích pobočkách a 208 místech po celé zemi, 30 zámořských poštách a několika dočasných misích na hranicích.

READ  Rolls-Royce posílá do Česka jadernou technologii. Věda | zprávy

Chcete-li získat další aktuality o odstranění osob, které nejsou občany, z komunity v zájmu veřejné bezpečnosti, sledujte ERO Philly na Twitteru @EROPhiladelphia.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *