Durham je pojmenován po oblíbeném městě České republiky

Durham je pojmenován po oblíbeném městě České republiky
ஐரோப்பிய பயணத்திற்காக ப்ராக் நகருக்கு டர்ஹாமை விட்டுவிடுவீர்களா?  <i>(Obrázek: Getty)</i>“ src=“https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/5m.od1gGvY98EuRdQaFLGw–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTY0MA–/https://media.zenfs.com/cs-cz/en_58040171 4c298cdbca3d6bc91 „data- src=“https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/5m.od1gGvY98EuRdQaFLGw–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTY0MA–/https://media.zenfs.com/en_28d8c_704565d78c_7044 c298cdbca3d6bc91“ /></div>
</div>
</div>
<p><figcaption class=Odjel byste z Durhamu do Prahy na evropskou cestu? (Obrázek: Getty)

Konkuruje si podle vás Durham nějaké evropské turistické destinaci?

Pokud jde o dovolenou, většina cestovatelů chce omezit stres na minimum, a proto mohou fronty na letištích a omezení balení komplikovat práci.

Kam by se tedy měli letos vydat ti, kteří chtějí letos ochutnat mezinárodní cestování bez front na letišti?

Pobyt odborníci na Sally's Cottages TikTok analyzuje data, aby našel nejoblíbenější evropské destinace mimo Spojené království a odhaluje alternativy Spojeného království, které by místo toho měli navštívit.

Možná to někoho překvapí, ale Durham v hrabství Durham byl doporučován jako oblíbená alternativa k Praze. Evropský východ.

Proč je Durham dobrou alternativní destinací pro cestování do Prahy?

Experti ze Sally's Cottages uvedli: „S více než 3,6 miliardami zhlédnutí pod hashtagem TikTok pro Prahu přitahuje město Czechia velký zájem o TikTok – není se čemu divit.

„Praha nabízí kombinaci tradice a moderny s prosperující kreativní scénou a historickými ulicemi, které je třeba prozkoumat.

„Pokud v Anglii hledáte místo, které by dosáhlo této rovnováhy, zamiřte do Durhamu, kde najdete ulice lemované roztomilými butiky a spoustou útulných barů.“

Dodali: „Památku světového dědictví UNESCO – krásný hrad a katedrálu v Durhamu – můžete znát z jisté franšízy o kouzelníkovi.“

Mezi další britské destinace patří Manchester místo Amsterdamu a Bath místo Budapešti.

Doporučená četba:

Sarah Bring, digitální PR manažerka Travel Chapter a Sally's Cottages, řekla: „Leden pro mnoho lidí přináší touhu po útěku, nicméně nadšenci do cestování nemusí cestovat do zahraničí, aby poznali některé z nadpozemských krás a historických ulic světa.

READ  Česká republika snižuje počet nezměněných směrnic EU o dvě třetiny - Brněnský deník

„Chtěli jsme cestovatelům dokázat, že bez ohledu na jejich preferovanou dovolenou nemusí cestovat daleko.“

Data TikTok jsou převzata z celkového počtu zobrazení hashtagu každého místa za posledních 120 dní.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *