Bishop vede Spojené státy v mistrovství světa v muškaření Masters | Slazené

Průvodce létáním Silver Creek Outfitters Brett Bishop dovedl Američany na čtvrté místo v mistrovství světa v muškaření FIPS-Mouche Masters v severomoravské oblasti České republiky.

Bishop – přispívající spisovatel pro Idaho Mountain Express pro Weekly Fish Reports – byl celkově třetí s 13 místy a 62 820 body. Na prvním místě se umístil Karel Sklenar z České republiky s osmi místy a 59 740 body. Třetí skončil Juan Bautista ze SPAN.

Akce, která se konala od 2. do 10. října, měla pro závodníky čtyři dějiště: Hanosovice, Bohdikov, Postelmov a Jezero Nova Ves Lake. Masters World Fly Fishing je určen pro rybáře ve věku 50 a více let.

Tým USA skončil na čtvrtém místě s 83 pozicemi a 176 200 body, přičemž nejdelší tloušťka byla 42,3 cm (16,65 palce), kterou Bishop přinesl.

„Je mi ctí reprezentovat Spojené státy americké a údolí,“ řekl Bishop. „Naše vody jsou tak rozmanité, že mě dobře připravily na výzvy rybolovu v České republice.“

V celkové soutěži zvítězil český tým, poté Itálie na druhém místě a Španělsko na třetím místě.

Kromě Bishopa byl vedoucím a sponzorem muškařského týmu v USA Jerry Arnold, Pete Erickson z Boise, Mike Sexton a Jeff Courier. Currier blogoval o úspěchu svého týmu v www.jeffcurrier.com.

Ericsson skončil na 21. místě, Sexton na 22. místě a Courier na 30. místě.

Soutěže se zúčastnilo 48 závodníků z 11 různých zemí. Americký tým byl jedinou mimoevropskou zemí, která soutěžila.

READ  FIFA World Cup 2022 - European Qualifiers - Czech Republic vs Belgium Previews and predictions

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

Kávový fanatik. Přátelský fanoušek zombie. Oddaný praktik popkultury. Zlý obhájce cestování. Typický organizátor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *