Barcelonský prezidentský kandidát má zájem o trenéra Arsenalu Mikela Artetu – pondělní noviny | fotbalové novinky

Názvy zadní strany a přenos pověstí z pondělních novin …

Každodenní zrcadlo

Přední kandidát na prezidenta Barcelony Joan Laporta se zaměřil na trenéra Arsenalu Mikela Artetu jako nového manažera klubu.

Sergio Aguero – jehož smlouva vypršela letos v létě a bez nové dohody u stolu – byl varován, že jeho legendární status se při rozhodování o jeho budoucnosti s Manchesterem City nepočítá jako nic.

obrázek:
Mikel Arteta by se mohl stát příštím prezidentem Barcelony, pokud by mu přišla do cesty prezidentská kandidátka Joan Laporta

Carlo Ancelotti řekl Richarlisonovi: „Hrajete tam, kde vám říkám!“

Po nedělní remíze 1: 1 s PSV Eindhoven byla hvězda Ajaxu Dušan Tadič bušena mincemi, když se pokoušela nastoupit do týmového autobusu.

slunce

Analytik Sky Sports Roy Kane kritizoval Manchester United za „nudný“ výkon při nedělní bezgólové remíze proti Chelsea.

Skotské slunce.

Callum Davidson se zavázal, že St. Johnston letos v létě uspořádá večírek v Perthu na oslavu slávy Pitfriedova poháru.

Hlídač

Americký fotbalový svaz hlasoval pro zrušení kontroverzní politiky z roku 2017, která vyžadovala, aby se hráči postavili za národní hymnu.

Perth, Skotsko - 14. února: Scott Brown hraje za Celtic během zápasu skotské Premier League mezi St Johnston a Celticem v McDermid Parku 14. února 2021 ve skotském Perthu.  (Foto: Ross Parker / SNS Group)
obrázek:
Scott Brown možná letos v létě zavírá boty

Denní záznam

Keltský obránce Stephen Welch vyzval kapitána Scotta Browna, aby pokračoval ve hře v Parkheadu i po skončení aktuální sezóny, když bude rozhodovat o své budoucnosti.

Slavia Praha byla varována, že „tvrdí“ Rangers by je mohli vyhodit do vzduchu v Evropské lize, protože Alfredo Morelos získal skvělou recenzi v předních českých sportovních novinách.

Enzo Marisca byl spojen jako kandidát na místo Neila Lennona v Celticu.

denní pošta

Německý trenér Tammy Abraham odhalil, že za Thomase Tuchela je život těžký poté, co byl útočník vyloučen z kádru Chelsea, aby čelil Manchesteru United.

READ  Náhled: Nizozemsko vs Česká republika

Nově vytvořená důvěra fanoušků Sheffield Wednesday spustila aplikaci pro udělení statusu hodnoty Hillsborough Asset Value (ACV).

Ramos AP
obrázek:
Zinedine Zidane je stále ostýchavý ohledně budoucnosti Sergia Ramose

Bývalý obránce Arsenalu Gabriel se zhroutil v slzách po porážce Valencie 3: 0 proti Getafe a stěžoval si na pokles týmu v této sezóně.

Trenér Realu Madrid Zinedine Zidane zůstává výhradou ohledně budoucnosti kapitána klubu Sergia Ramose.

krát

LTA písemně požádala vládu, aby vyzvala k přijetí balíčku opatření, která by pomohla sportu zotavit se z pandemie Covid-19, a uvedla, že třetině jejích krytých komunitních tenisových center hrozí trvalé uzavření.

You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *