2 z nejrušnějších vlakových nádraží na světě jsou v Bělorusku a Česku

2 z nejrušnějších vlakových nádraží na světě jsou v Bělorusku a Česku

Studie provedená společností FleetLogging označila Urusica v Minsku v Bělorusku a Praha-Kakovice v Praze v České republice za nejrušnější železniční stanice na světě.

Podle stejného zdroje každá z těchto stanic dosáhla 100% skóre ve stresujících zážitcích, uvedl SchengenVisaInfo.com.

„Není si kam sednout, a pokud tam půjdete v noci, bude vám prohledána taška. Průzkum říká.

Další zjištění ze studie ukazují, že Elgin Station má nejvyšší hodnocení stresujících zážitků ve Spojených státech. Totéž poznamenalo, že tato stanice také není známá svou čistotou.

Mezitím má Brazílie jednu z nejnaléhavějších železničních stanic v Jižní Americe, s 50 procenty na Jaquera v městském železničním systému João Pessoa.

Jak ukazuje průzkum, nejnaléhavější železniční stanice na Blízkém východě a ve střední Asii jsou v Turecku a Íránu. Turecká stanice Emiralem v Izmiru má stres 36,4 procenta.

Na základě této studie vyniká čínské nádraží Harbin mezi nejvíce namáhanými nádražími v Asii a ve zbytku Oceánie. Stanice přivítá 25,46 milionu cestujících ročně. Studie odhadla, že více než 76,9 procenta cestujících zažívá na nádraží stres.

Šestou nejstresovější stanicí globálně a jedničkou v Africe je egyptská stanice Džidda, která má stresové hodnocení 85,2 procenta.

Bellville v Kapském Městě v Jihoafrické republice a Missafo v Republice Kongo se podle hodnocení studie dělí o druhé místo s hodnocením stresu 58,3 procenta. Na druhou stranu stanice Balapi v Botswaně je na šestém místě v žebříčku nejméně stresovaných s pozoruhodně nízkým hodnocením stresu 4,6 procenta.

Zatímco zbytek linie Piccadilly v Londýně udržuje relativně klidné prostředí, tato variace snižuje průměrné hodnocení napětí linky na 28,6 procenta. V důsledku toho si Victoria Line nárokuje vyznamenání za nejstresovější řadu v Londýně. Přítomnost vysokotlakých stanic, jako je Blackhorse Road (52,6 procenta), Vauxhall (49 procent) a Finsbury Park (45 procent), společně přispívá k úrovním stresu, který zažívají dojíždějící. Daň.

READ  Tome Sodoranske MVP, Česká republika postupuje - NBC porazila Chicago

>> Odhalena nejméně stresující letiště v Evropě

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *