Zahájení operace kombinovaných zbraní aura

Zahájení operace kombinovaných zbraní  aura

kombinované zbraně, Nekonečná auraPrvní operace, příjezd zítra!

Od 14. listopadu do 19. prosince bude aktivní OPERATION: COMBINED ARMS, která nabídne bezplatný 20úrovňový Operation Pass s novými odměnami za přizpůsobení. Slavné brnění Mjolnir Mark V z Hala: M Seznam skladeb oblíbených klasických map od Haló 3 Také k tomu došlo Nekonečná aura.

Koridor kombinovaných zbraní

Combined Arms Operation Pass obsahuje 20 úrovní bezplatných odměn za přizpůsobení spolu s novým brněním, barvami vozidel, emblémy a maskami.

Pro ty, kteří potřebují rychlé osvěžení: Operations je nový vývoj událostí v Nekonečná aura, Combined Arms je první z dalších operací, které přijdou. Pro úplný rozbor, Podívejte se na náš provozní blog.

Zpětná vazba hráčů na události byla taková, že jejich krátké dvoutýdenní okno se zdá být velmi omezené a že jakmile odejdou, neexistuje způsob, jak tyto odměny znovu získat. Vstupte do operací, které potrvají přibližně čtyři až šest týdnů s bezplatným 20úrovňovým Operation Pass, který postupuje s Match XP. Transakci lze kdykoli zakoupit prostřednictvím Nekonečná auraSwitcher nebo Shop ve hře.

Operations Pass přichází s dalšími možnostmi prémiového upgradu:

  • 500 kreditů okamžitě odemkne exkluzivní bonusový předmět přizpůsobení, činí kartu operace odolnou (nevyprší její platnost) a – je-li vybavena – poskytuje další zkušenostní body a další slot pro výzvy během živého okna operace.
  • 2 000 kreditů okamžitě po zakoupení odemkne všech 20 úrovní karty operace a zahrnuje exkluzivní bonusovou položku pro přizpůsobení.

Kupte si kteroukoli z výše uvedených možností Combined Arms Operation Pass a získáte také úroveň brnění Grey Hunter.

Haló 3 S palivem

Rok 2007 dosáhl roku 2023 se sedmi Haló 3 Mapy znovu vytvořené ve Forge ve spolupráci s komunitou přicházejí do nového playlistu pro dohazování Nekonečná aura Společně se zítřejší kombinovanou zbrojní operací.

READ  Microsoft požaduje, aby Sony zakázala hrám přístup ke Game Pass

Převezměte kontrolu nad vyvýšeným terénem a znovu se podívejte na vertikální výšky Construct, husté lesy Guardian, Banished game of Narrows a další oblíbené klasiky znovu vytvořené v Nekonečná auraRežim formulování. Vedle toho je zde také Critical Dewpoint, mapa vytvořená ArturBloodshotem na základě našeho nostalgického partnerství s Mountain Dew.

Více podrobností, Určitě se podívejte na náš web Haló 3 Když zítra přistanete, blog se rozproudí.

Přichází nová KRONIKA WAYPOINT

Vydání Combined Arms doprovází také nová kronika Waypoint, která vyjde koncem tohoto měsíce!

2560. Exulanti přišli na Suban, krvavý měsíc Sanghelia, ve snaze získat jedinečný přírodní zdroj nalezený v jeho rozsáhlých dolech: krásné, ale nestálé krystaly Suban.

Šermíři ze Sanghelios a jejich spartští spojenci čelí na Zemi drtivé síle, zatímco na obloze nad lodí se velitel lodi Sanghelios snaží najít slabé místo v nepřátelském brnění, které by mohlo zvrátit situaci proti těmto útočníkům.

Zůstaňte naladěni na vydání této povídky (která bude k dispozici zde na Halo Waypoint, jako bezplatné PDF a ve formátu audioknihy na YouTube) 27. listopadu.

„Podívej, Mark V!“

Jste zrozeni k boji a navrženi pro válku. Jste pánem jakékoli zbraně, pilotem jakéhokoli vozidla a nebojíte se žádného nepřítele.

Na oslavu auraNa počest jeho nadcházejících narozenin bude sada brnění CE Mark V k dispozici ke koupi v obchodě 7. listopadu. Balíček Combat Evolved Mark V obsahuje:

  • Souprava brnění Combat Evolved Mark V
  • Cinder Ring Univerzální pancéřování
  • Všestranné pancéřování s Viridescentním prstenem
  • Pokročilá maska ​​Aurum

Otevřete tichou rakev a probuďte uvnitř bezchybného kovboje. Zvítězil přes ocelové nervy a rychlý spouštěcí prst.

Halo Infinite obrázek zbroje CE Mark V

A nezapomeňte tento týden splnit všechny své výzvy, abyste odemkli nejnovější závěrečnou odměnu: Oscar AAP/Ordnance Pack pro váš Mark V [B] štít.

READ  Někteří uživatelé Pixelů v síti T-Mobile nedostávají aktualizace
Halo Infinite obrázek konečné odměny: AAP Ordnance Pack Oscar

Tímto je tento přehled uzavřen Nekonečná auraOperace I, která potrvá dalších pět týdnů (poté začne operace Zimní pohotovost III).

Pokračujte a začněte pracovat na bezplatném Operation Pass, abyste získali odměny za přizpůsobení, a podívejte se, co je nového Haló 3 Doplňte svůj seznam skladeb, zajistěte si sadu brnění CE Mark V, abyste si mohli dopřát klasickou nostalgii, která nikdy nevypadala tak dobře, a zůstaňte naladěni na nadcházející vydání Waypoint Chronicle!

Tisková souprava

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *