William c. palec | Zprávy, sport, práce

William c.  palec |  Zprávy, sport, práce


William J. Upham, 72, z Nashua, New Hampshire, zemřel 24. listopadu 2023 ve svém domě po krátkém boji s rakovinou.

Narodil se v Manchesteru, New Hampshire, 24. listopadu 1951, jako syn Roye H. a Orrie (Dublin) Uphamové. Bill byl vzděláván v katolickém školním systému v Manchesteru, nakonec vystudoval střední školu biskupa Bradleyho. Bakalářský titul v matematice získal na Saint Anselm College a magisterský titul na University of New Hampshire, kde také získal titul Ph.D. Kandidát v symetrické algebře.

Bill učil rok na Keene State College, než se přesunul do vývoje softwaru a počítačového světa. Nikdy zcela neopustil své učitelské kořeny, pomohl mnoha lidem prostřednictvím školního i osobního úsilí a zažehl jiskru objevů ve své rodině, přátelích a kolezích. Bill byl vždy zvědavý a zvídavý a dokázal mluvit s kýmkoli o čemkoli s opravdovým zájmem. Ke své práci přistupoval s hlubokou pokorou a trpělivostí, než se ponořil do řešení, věnoval čas pochopení jakéhokoli problému. Jeho klidná povaha vnesla klid a rozum do každé situace, bez ohledu na to, jak napjatá byla. Bill pomohl všem, které znal, aby se cítili uznávaní a slyšení.

Bill velmi rád trávil čas se svou rodinou a přáteli, se svými rozmanitými zájmy včetně jízdy na horském kole, jízdy na kajaku na řece Nashua, zahradničení, bazénu, šipek, křížovky New York Times a hraní v postýlce. Bill učil krepovat mnoho a jeho studenti budou navždy slýcháni opakovat jeho oblíbené krepové fráze, jako je „Každý miluje pětku“ a „Výborný kolíček“.

Se svou ženou Fran si Bill užil mezinárodní cestování, navštívil Egypt, Španělsko, Francii, Itálii, Anglii, Skotsko, Nizozemsko, Kostariku a mnoho dalších zemí. Bill cestoval se svými dětmi, cestoval napříč USA a s celou rodinou do Polska a České republiky. Bill byl vždy zvědavý a rád se dozvěděl vše, co mohl o místech, která navštívil: četl všechny plakety, oblékal se na Mardi Gras a s velkým úsměvem pózoval s velbloudy. Bill přinášel radost ze všeho, co dělal.

READ  Tour WTA: Angelique Kerber, finalistka Kateřina Sinyakova v Bad Homburgu

Billovi předcházeli jeho rodiče a malé děti, Allison a Joseph Nutter Uphamovi.

Po Bellovi zůstala jeho manželka, státní zástupkyně Frances Nutter Uphamová. dcera Katherine Eskin a její manžel Kendall Eskin z Hollistonu v Massachusetts a jejich děti Benjamin a Neil; syn Andrew Nutter Upham a manželka Margaret Harrison z Braintree, Massachusetts; dcera Nora Nutter Upham z Dorchesteru, Massachusetts; a dcera Cassandra Notre Upham a její manžel Nasser Abdel Naby z Framinghamu, Massachusetts a Káhiry, Egypt. Zůstalo po něm také jeho sedm sourozenců: jeho sestra Alice Dunphy a její manžel Michael Dunphy z Manchesteru, New Hampshire; bratr Charlie Upham a jeho manželka Patricia Upham z Chichesteru, NH; bratr Jim Upham a Kathy Upham z Benátek, FL; sestra Barbara Foster a manžel Dave Foster z New London, NH; sestra Betty Griffin a manžel Dave Griffin z Berlína, NH; sestra Mary Upham a partner Mike Gualtieri z Rutherfordu, NJ; Sestra Meg Pfalzgraf a manžel Dave Pfalzgraf z Hooksett, New Hampshire. Zůstal po něm také jeho celoživotní přítel a švagr Michael Nutter a jeho žena Julie Gifford Nutter a velké množství neteří, synovců a jejich dětí.

Bohoslužby: Slavnost života se bude konat 8. prosince v 11 hodin v Nashua Country Club, 25 Fairway Street, Nashua, NH. Neformální Bill a Fancy Fran chtějí, abyste nosili, co chcete.

Pokud byste chtěli přispět jeho jménem, ​​nasměrujte jej prosím na adresu Nashua Soup Kitchen (https://nshua Soup Kitchen, https://nsks.org/give-online/) nebo poštou na adresu Nashua Soup Kitchen, PO BOX 3116, Nashua, NH 03061 Návštěvní knihu lze nalézt online na (www.davisfuneralhomenh.com.) The Davis Funeral Home, (603)883-3401 „Vzpomínka svítí další.“You May Also Like

About the Author: Barclay Todd

"Totální hudební narkoman. Student. Zombie fanatik. Pivní evangelista. Vášnivý televizní fanoušek. Certifikovaný spisovatel."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *