Skromné ​​jídlo, které můžete udělat s prošlým chlebem

Co dělá pečení palačinek?houskové knedlíky? To je těžká otázka: Jak se ukázalo, definice „knedlíku“ je dost nejistá.

Definice cambridgeský slovník A Merriam-Webster Souhlaste s tím, že knedlíky jsou malé kousky těsta, které se buď vaří, dusí nebo smaží, spíše než pečené. Ale kromě toho jde všechno. Knedlíky mohou být sladké nebo slané a mohou nebo nemusí obsahovat náplně. Jejich těsto může být vyrobeno z různých ingrediencí.

Zatímco některé knedlíky jsou dekadentní a složité, většina knedlíků má skromný původ.

Profesor a historik jídla Frederick Douglas OBE řekl: NPRKnedlíky byly často způsobem, jak využít zbytky, když bylo jídla málo. Obi poukázal na to, že rolníci, samozásobitelští farmáři nebo proletáři (ti, kteří pracovali za mzdu) dělali knedlíky, aby skutečně rozšířili své finance a ušetřili náklady na jídlo.

Strouhanka sice nevypadá jako čínské baozi nebo italské noky, ale i tak sdílejí spojení. Pro kultury po celém světě slouží knedlíky jako forma jídla komfortní jídloA chlebové housky nejsou výjimkou.

Když Los Angeles Times Na otázku autorky kuchařky Andrey Nguyenové, aby definovala „knedlík“, obhajovala přijetí vágního. Věří, že vzhledem k tomu, že každá kultura má formu knedlíku, toto jídlo by mělo být mostem, který lidi spojí, takže je důležité nezabývat se malými detaily. Zjednodušeně řečeno, knedlíky jsou knedlíky – buď dušené, nebo měkký mazanec plněný kořeněným masem.

READ  Konzumované platby B2B mají výhody jak pro dodavatele, tak pro kupující

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.