Společnost vám zaplatí 2400 $ za 24 hodin sundání z obrazovek

Video výše: Tipy, jak se vyhnout bolesti hlavy při trávení času na obrazovce při práci z domova, posouvá se průběžně dolů? Odložte telefon na hodinu. Nebo ještě lépe, udělejte to 24 hodin – můžete z toho získat pouze 2 400 $. Společnost Reviews.org, která testuje služby a výrobky pro domácnost, provádí 24hodinovou digitální detoxikační výzvu. Zaplatili vybraným konkurentům přes dva tisíce, aby přežili celý den bez obrazovek. „Pokud máte nutkání na jeden den vypustit svá zařízení, ale přesto potřebujete zaplatit, je to pro vás ideální příležitost,“ napsala společnost na svém webu, kde lze použít ambiciózní digitální detoxikační nástroje. Ideální pro (do soutěže) Aby společnost pomohla určit, kdo by se měl přihlásit, klade několik odlišných otázek. „Vždy jste chtěli vyhrát reality soutěže jako American Ninja Warrior, ale byli jste příliš zaneprázdněni tím, že jste místo toho porazili Mario Kart a Mortal Kombat?“ Ptá se Reviews.org potenciálních uchazečů. „Víš toho hodně o svých starých znalostech sociálních médií?“ Podle společnosti je ideálním kandidátem někdo, kdo je „rozhodně technicky zdatný“ a je připraven přijmout výzvu. A i když se vám může zdát snadné na jeden den detoxikovat Instagram – výzva je trochu zapojená, není to tak snadné, jak to zní, a lidé vybraní pro tuto výzvu budou nejen muset celý den deaktivovat své telefony, ale v televizi, hrách. Počítače, chytré hodinky a inteligentní domácí spotřebiče (jako jsou inteligentní reproduktory) jsou také zakázány, ale společnost uvádí, že mikrovlnné trouby jsou stále v pořádku a konkurenti dostanou skříňky pro uložení svých elektronických zařízení na 24 hodin plus 200 $. Dárková karta Amazon pro balení „tech soupravy na přežití“ bez technologie, uvedla společnost. Některé z návrhů Survival Kit Review.org zahrnují psací stroj, který nahradí počítače, a psací papír, který nahradí text, barvy a štětce, které nahradí výtvarné umění. Selfie. Vyzyvatelé si budou muset přečíst Survival Toolkit a poskytnout zpětnou vazbu o zkušenostech po dokončení Výzvy – ale budou tak činit, když budou držet titul „2021 Digital Detox Challenger“. Newyorská výzva přichází v době, kdy „čas strávený na obrazovce“ získal nový význam. Pandemie donutila mnoho lidí pracovat na dálku a studenty studovat online, což podle zprávy neziskové organizace z roku 2019 činí obrazovky nezbytnější. organizace Common Sense. Média, američtí dospívající trávili v průměru více než sedm hodin denně na obrazovkových médiích, aby se bavili. Recenze.org píše: „Máme pocit, že si někdo potřebuje odpočinout.“ Chcete-li požádat, společnost požádá o trochu osobních údajů a 100slovnou otázku, proč jste s výzvou souhlasili. Přihlášky budou otevřeny do 26. března a vítězové budou vyhlášeni na stránce YouTube společnosti 29. března.

READ  První beta verze iOS 15.1 říká, že se brzy můžeme dočkat SharePlay

Video výše: Tipy, jak se vyhnout bolesti hlavy při trávení času na obrazovce při práci z domova

Smrtící svitek tě dostane dolů?

Odložte telefon na hodinu. Nebo ještě lépe, udělejte to 24 hodin – můžete z toho získat pouze 2 400 $.

Recenze, společnost, která testuje služby a domácí produkty, má 24hodinová digitální detoxikační výzva. Zaplatili vybraným konkurentům přes dva tisíce, aby přežili celý den bez obrazovek.

Společnost na svých webových stránkách napsala: „Pokud jste se chtěli zbavit svých gadgetů na jeden den, ale přesto potřebujete zaplatit, je to pro vás ideální příležitost.“ webová stránka Tam, kde lze použít ambiciózní digitální detoxikační zařízení.

Držíte se sociálních médií? Perfektní (pro soutěž)

Aby společnost pomohla rozhodnout, kdo by se měl přihlásit, klade několik odlišných otázek.

„Vždy jste chtěli vyhrát reality soutěže jako American Ninja Warrior, ale byli jste příliš zaneprázdněni tím, že jste místo toho porazili Mario Kart a Mortal Kombat?“ Recenze.org se ptá potenciálních uchazečů.

„Víš toho hodně o svých starých znalostech sociálních médií?“

Podle společnosti je ideálním kandidátem někdo, kdo je „rozhodně technicky zdatný“ a je připraven přijmout výzvu. A i když se může zdát snadné se na jeden den detoxikovat od Instagramu, výzvou je mnohem více.

Není to tak snadné, jak to zní

Nejen, že ti, kdo budou vybráni pro tuto výzvu, budou muset své telefony na den odložit, ale TV, hry, počítače, chytré hodinky a inteligentní domácí zařízení (myslím inteligentní reproduktory) jsou také mimo limity.

Společnost však objasnila, že její mikrovlnné trouby jsou stále v pořádku.

Společnost napsala, že konkurenti obdrží trezory pro uložení svých elektronických zařízení po dobu 24 hodin, stejně jako dárkovou kartu v hodnotě 200 $ od Amazonu k sestavení „tech soupravy na přežití“ bez technologie.

READ  Apple vydává ruční aktualizaci firmwaru pro AirPods

Některé návrhy skupin pro přežití z webu Review.org zahrnují psací stroj, který nahradí počítače, a psací papír, který nahradí text, barvy a štětce, které nahradí výtvarné umění portrétu.

Soutěžící budou muset zkontrolovat sadu Survival Kit a poskytnout zpětnou vazbu o zkušenostech po dokončení výzvy – ale budou tak činit, když budou držet prestižní titul „2021 Digital Detox Challenger“.

Čas strávený na obrazovce představuje zvýšené zdravotní riziko

Výzva společnosti přichází v době, kdy „čas strávený na obrazovce“ právě začíná. Nový význam.

Epidemie do ní přinutila mnoho lidí Práce na dálku A studenti Online studium„Vytváření obrazovek nutností více než kdy jindy.

Podle roku 2019 Převod Z neziskové organizace Common Sense Media utráceli američtí dospívající v průměru více než sedm hodin denně pouze na obrazovce za zábavu.

Reviews.org píše: „Máme pocit, že si někdo potřebuje odpočinout.“

Chcete-li požádat, společnost požádá o trochu osobních údajů a 100slovnou otázku Proč máte pravdu? Přihlášky se budou otevírat do 26. března a budou vyhlášeni vítězové Youtube Stránka 29. března.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *