Pokémon TCG Pocket opravuje dlouhotrvající chybu karet Pokémon

Pokémon TCG Pocket opravuje dlouhotrvající chybu karet Pokémon

V nejnovějších Pokémon Presents byla oznámena nová hra s názvem Pokémon Trading Card Game Pocket, která hráčům umožňuje otevírat posilovací balíčky, sbírat karty a hrát zjednodušenou verzi hry. Zatímco karty zobrazené v novém traileru vypadají přesně jako skutečné karty Pokémonů, je tu jeden zásadní rozdíl: zadní strana karty byla konečně opravena.

Pokud se podíváte na zadní design jakékoli karty amerického Pokémona, všimnete si, že Poké Ball se otevírá ze špatné strany. Tlačítko má být spojeno s červenou horní polovinou míče, ale na kartách Pokémonů je tomu naopak. Ale v Pokémon TCG Pocket se Poké Ball nyní odemyká tak, jak má být.

Americká karta Pokémona je vzadu vlevo a Pokémon TCG Pocket je vpravo.

V roce 2019 se tato poznámka stala virální na sociálních sítích Uživatel X TAHK0 zveřejnil příspěvek o idiotovi. Zdá se, jako by si toho většina lidí nikdy nevšimla, přestože kartu v průběhu let viděli nesčetněkrát. TAHK0 spekuloval o tom, proč k chybě došlo, a napsal: „Poke Balls prošly mnoha ranými variacemi, se vším od změny pozice tlačítka, přes různé způsoby otevírání až po zobrazení jako bílé nahoře.“ Je možné, že raný Poké Ball design to měl skutečně rozložené jako na zadní straně karty, ale když byl design nakonec změněn na rub, zapomněli to aktualizovat na zadní straně karty před tiskem, a zůstává, že dodnes.

Kupodivu to není příběh japonské verze zadní karty Pokémon, která má jiný design než ta americká. Jak ve svém vláknu zdůraznil TAHK0, chyba byla opravena na japonské kartě na počátku 21. století. Proč to nebylo také opraveno pro vydání v USA, se může kdokoli dohadovat. Možná chtěli ponechat všechny karty Pokémon jednotné, aby byla zajištěna legitimita turnaje, protože sada obsahující oba návrhy by byla považována za prémiové karty.

READ  Pro Skater 1 + 2 od Tonyho Hawka je na Switchi překvapivě silný

Zatímco pozadí skutečné Pokémon karty zůstává zrcadlené, Pokémon TCG Pocket nám ukazuje, jak vypadá opravená verze. Zdá se, že nová iterace je směsí amerického a japonského designu. Obsahuje vířící pozadí americké verze, centrální Poké Ball a různé barvy japonské verze.

Co si myslíte o novém a opraveném designu zadní karty Pokémon? Všimli jste si, že byla chyba začít? Přiznejte se v komentářích.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *