Fatal Frame: Lunar Eclipse Mask vychází pro PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch a PC 9. března 2023

Fatal Frame: Lunar Eclipse Mask vychází pro PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch a PC 9. března 2023

Přežití hororová hra Killer Frame: Lunar Eclipse Mask Bude spuštěn digitálně pro PlayStation 5A Série XboxA Playstation 4A Xbox OneA konvertujeA počítač Přes pára 9. března 2023, globální vydavatel Koi Tecmo oznámil. V Japonsku budou fyzicky dostupné i verze pro PlayStation 4 a Switch.

Killer Frame: Lunar Eclipse Mask Celosvětově bude k dispozici ve standardní i digitální deluxe edici. Ten zahrnuje obsah ke stažení „Rogetsu Isle Dinner párty párty Fashion Collection“ a digitální umělecká kniha s originálním soundtrackem.

Uživatelé, kteří si zakoupili digitální kopii hry před 22. březnem 2023, si také budou moci stáhnout bonus za včasný nákup Roca „Marie Rose Outfit“ z mrtvý nebo živý série.

Uživatelé, kteří si hru předobjednají před datem vydání, také obdrží různé oblečení, včetně kostýmu Ruka z limitované edice „Liščí masky“ (bílá/červená), kostýmu Misaki z limitované edice „Fox Mask“ (černá/červená), Kostýmy Choshiro Limited Edition „Fox Mask“ (černá/modrá), Roka Misaki a kostým „Spirit Stone Flashlight Hat“ z limitované edice Chushiro.

Uživatelé, kteří uložili data pro Killer Frame: Water Maiden Blak Získá také bonusové příslušenství pro úsporu dat „Game Camera Hat“.

Zde je přehled hry přes Koei Tecmo:

Kolem

Killer Frame: Lunar Eclipse Mask To bylo vydáno v roce 2008 pro Wii jako čtvrtý titul v zabijácký rám / projekt nula série. Sledujte přepracovanou verzi zabijácký rám: černá vodní pannaVeledílo zabijácký rám Série bude opět oživena s upgradovanou grafikou.

Když byli hrdinové dětmi, navštívili izolovaný ostrov Rujitsu. Uprostřed festivalu záhadně zmizeli. Název začíná, když se dívky rozhodnou vrátit a znovu navštívit ostrov při hledání ztracených vzpomínek na ten den.

Pokuste se odrazit návštěvy duchů, spoléhat pouze na slabé odlesky baterky a fotoaparát se schopností fotografovat nepředstavitelné věci, camera obscura.

temná komora

  • Prastará kamera, která má moc odrazit pomstychtivé duchy a vypnout jejich moc tím, že je vyfotografuje.
  • Připravte si silnější objektivy a vyměňte různé filmy, abyste pořídili výkonnější fotografie.
  • Odhalte „neviditelné věci“, abyste našli stopy, které pomohou najít ztracené věci.

Prozkoumejte ostrov Rujitsu

  • Prozkoumejte spoře osvětlená sídla v západním stylu a opuštěné nemocnice na ostrově měsícSvětlo a tlumené světlo na baterku.
  • Příběh postupuje „dotýkáním se“ míst, která by vás mohla zaujmout.
  • Z předchozích článků a tiskových poznámek se dozvíte o minulosti, ve které došlo k děsivým incidentům, odhalíte ztracené vzpomínky hlavního hrdiny a najdete pravdu.

Podívejte se na nový trailer níže. Podívejte se na novou sadu screenshotů v galerii.

READ  Zpráva uvádí, že Google a Universal Music Group vyjednávají o hudebním nástroji generovaném umělou inteligencí

Přehled přívěsu

Einglish

japonský

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *