Aktualizace: České refundace?

Aktualizace: České refundace?


Před dvěma týdny jsem se poprvé podíval na Vítka Vaněčka a jeho stoupající odrazové pokusy proti. Od tohoto úvodního příspěvku Vaneček provedl dva další starty, takže jsem si myslel, že by bylo moudré krátce zhodnotit Vanečkovy specifické prvky hry a poskytnout aktualizaci.

[Data utilized in this post is provided by Natural Stat TrickMoney PuckNHL.com and NoVa Caps’ Advanced Analytics Model. If you have any questions or would like to learn more about the terms in the post you can check out our NHL Analytics Glossary.]

Pokusy o odraženou střelu proti

První graf poskytuje jednoduchý počet pokusů o odraženou střelu proti Vaněčkovi na zápas za podmínek sudé síly (5v5) v této sezóně. [ Click to enlarge].

Abychom to přehodnotili, v prvních 16 zápasech sezóny 2021-22 (do 19. 12. 21 vs. Kings) Vaneček provedl 1,25 pokusu o odraženou střelu oproti hernímu průměru pouhých 20 pokusů o odraženou střelu.

Ve svých posledních 21 zápasech Vanesek vzdal 66 pokusů o odraženou střelu proti 3,14 pokusů o odraženou střelu proti průměru hry. To je téměř třikrát více než v prvních 16 zápasech sezóny.

Vaněček navíc v posledních 10 zápasech předvedl 43 odražených střel oproti hernímu průměru 4,30 odražených střel. To je 3,8 pokusů o odraženou střelu oproti herní frekvenci uvedené v původním odhadu a téměř čtyřnásobek rychlosti jeho prvních 16 zápasů v této sezóně. Trend stále stoupá.

Pokusy o odraženou střelu za 60 (5v5)

Jak bylo zmíněno v prvním příspěvku, skutečných pět až pět hodin sněhu v každé hře se bude lišit v závislosti na množství času zabití penalt, době přesilovky atd. Jde o rozumnou analýzu pro „normalizaci“ dat z každé hry. . Chcete-li to provést, můžete převést data každé hry na 60 minut mrazivé střely proti pokusům o odraženou střelu. Další diagram ukazuje VaneSecovy odrazové pokusy o střelu z 60 na pět. [Click to large].

READ  Slovensko v úvodním zápase porazilo Česko

V prvních 16 zápasech sezóny udělala Vanessa 23,86 doskoků proti 60 nebo 1,49 doskoků proti průměru 60.

V posledních 21 zápasech provedl Vaneček 89,57 pokusů o odraženou střelu proti 60 nebo 4,26 pokusů o odraženou střelu proti průměru hry. A tak to je.

Pokusy o odraženou střelu proti procentu z celkového počtu pokusů o střelu (5v5)

V tomto příspěvku jsem si myslel, že poskytnu další kontext (další tah štětcem k celkové malbě) související s Vaněčkovými pokusy o odraz proti datům. Je logické předpokládat, že čím více střel Vanesek čelí, tím více pokusů o odraženou střelu může čelit. Abychom tento koncept vyhodnotili, podívejme se na procento pokusů o odraženou střelu spojených s celkovým (celkovým) počtem střel ve hře.

Další graf ukazuje Vanessiny pokusy o odraženou střelu jako procento z celkového počtu pokusů o střelu proti každé hře (5v5).

Lépe definuje úzkost. Například v posledním zápase Vaneček čelil 27 pokusům o střelu se stejnou silou a čelil 10 pokusům o odraženou střelu. (37,04 %). Jedná se o sezónní nárůst procenta pokusů o odraženou střelu a pokusů o odraženou střelu proti němu a pokračuje v trendu, který se zvyšuje za posledních 21 her.

Nikdy nevíme, jaká je příslovečná „kniha“ NHL u Vaněčka, ale začínáme shromažďovat další a další údaje a informace a začínáme se ženit se spolehlivým vyšetřením zraku a znalostmi z dob, kdy byl v Hershey. Ty týmy střílejí nízkou rychlostí, do pásem ve Vaněčku, chtějí se zregenerovat.

Když si to uvědomíte, můžete si být jisti, že Vanessa s ním bude i nadále pracovat na snížení doskoků a zlepšení jeho kontroly odskoku. Na jeho obranu odvádí slušnou práci pozdě. Vanesek například ve svém posledním zápase udělal maximum v sezóně 10 odražených střel a Capitals porazili Bruins 4:2.

Autor: John Sorensen

O Johnu Sorensenovi

John je fanouškem Caps od prvního dne, svou první hru hrál v roce 1974 v Capitol Center. Jeho zájem o kšiltovky v průběhu desetiletí rostl a prodlužoval se jeho čas jako držitele permanentky. Více než 10 let působí jako týmový novinář a zaměřuje se především na analýzy, analýzy a rozvoj příležitostí.

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *