Český student nasbíral ocenění za plavání – North Wind

Plavecký a potápěčský tým University of Northern Michigan má seznam mnoha špičkových sportovců z celého světa.

Mezi nimi i Ontraj Sock z České republiky. Zach, postgraduální student, který pokračuje v magisterském studiu v oboru fitness, je v současné době držitelem rekordu 500 Yard Freestyle a 1000 Yard Freestyle Mark Pool na NMU. Oba rekordy byly překonány v domácích zápasech v pátek 8. října a v sobotu 9. října proti St Cloud State a Davenportu.

„Je skvělé být ve svém domácím bazénu před domácím publikem a překonat rekord,“ řekl Zack. „Nemůžu dostatečně mluvit o ostatních klukech v týmu, kteří mě opravdu podporují. Je skvělé s nimi trénovat.“

Ostatní držitelé rekordů preferují Thibault Agar, který překonal mužský rekord na 50 yardů znak, a Ericas Caposius, který překonal individuální rekord na 200 yardů, předváděli týmovou zdatnost s pytlem při budování pevného týmu ve vodě.

„Závoděním v bazénu je celý tým lepší,“ řekl Zack. „Nemůže to být o moc lepší, řekl bych.“

Zach je také v Českém národním plaveckém týmu na otevřené vodě a dokázal se kvalifikovat na letošní sezónu v létě 2021. Mimořádná váha a odpovědnost za to, že byl poctěn tímto titulem, přiměly Saka pracovat ještě tvrději na převahu.

„Dát možnost reprezentovat Českou republiku je obrovská zodpovědnost,“ řekl Zach. „Vzhledem k možnosti zaplavat si cuty mistrovství Evropy se neobejdu bez toho, abych byl součástí české reprezentace, za což jsem velmi vděčný.“

Zach stále plánuje účast na NMU na další dva roky, které se budou konat v letech 2021-22. Díky neustálému zlepšování z předchozích let, včetně více příležitostí pro soutěž, se Zack snaží pokračovat ve stejné pracovní etice.

„Od nového roku jsem se hodně zlepšil a teď musím držet tempo,“ řekl Zack.

READ  Khajer drží červenou desku MXGP v České republice ...

You May Also Like

About the Author: Alanna Cobbett

"Hrdý výtržník. Oceněný odborník na kávu. Hodně padá. Typický webový fanatik. Twitter geek."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *