Studie zjistila, že varianta delta může zdvojnásobit riziko vstupu neočkovaných osob do nemocnice

Andělé – Nová studie zjistila znepokojivé zprávy týkající se typu Delta, proti kterému ještě nebylo očkováno Koronavirus. Průměrný počet nových koronavirových infekcí ve Spojených státech je více než 150 000 denně, což představuje nárůst o 21% za posledních 14 dní.

Pacienti s COVIDem procházejí nemocnicemi od pobřeží k pobřeží, což v létě způsobuje náhlý nárůst. Varianta delta – která je nakažlivější než původní „alfa varianta“, která se šíří po celém světě – více než zdvojnásobuje riziko hospitalizace pro neočkované, Podle britské studie Publikováno v The Lancet Infectious Diseases.

Výzkumníci zkoumali více než 40 000 případů Covid -19 od března do května – kdy v Británii startovala varianta Delta – za účelem srovnání míry hospitalizace. Výsledky jsou velmi podobné předběžným údajům ze skotské studie, která naznačila, že delta varianta způsobila více hospitalizací.

„Výsledky ukazují, že pacienti s delta variantou měli více než dvojnásobné riziko hospitalizace ve srovnání s pacienty s alfa variantou,“ Podle britské studie. „Účast na urgentní péči spojené s hospitalizací byla také vyšší u pacientů s variantou delta, což naznačuje zvýšené využívání služeb urgentní péče kromě hospitalizace v nemocnici.“

Koronavirus COVID-19 Oregon
Dva návštěvníci se podívají do pokoje pacienta s COVID-19 na jednotce intenzivní péče v nemocnici Salem v Salemu v Oregonu.

Andrew Selsky/AFP


Mezitím v pohotovostních místnostech, jako je ta v Atlantě, jsou sanitky odvráceny.

Podle federálních údajů je v sedmi státech více než 90% lůžek intenzivní péče zaplněno. Alabamě na jednotkách intenzivní péče nezbyla žádná lůžka, což vedlo k masivnímu očkování.

Od začátku července se počet úmrtí na COVID na národní úrovni zvýšil o 355%. Podle Centra pro kontrolu nemocí zaznamenala Louisiana 24. srpna rekordních 139 úmrtí během jediného dne. V Jižní Karolíně manažer pohřebního ústavu řekl, že tolik úmrtí na COVID neviděli.

Ředitel Robert Burning řekl CBS Florence v Jižní Karolíně WBTW-TV.

Existují ale příběhy o přežití. Jacob Larson, jeden z prvních pacientů s COVID v Coloradu, je zpět a zazpívá lékařům, kteří ho zachránili.

„Největší„ poděkování “, které může někdo poskytnout poskytovateli zdravotní péče, je jít si očkovat proti COVID,” řekl doktor Ayman Raouf, který ošetřoval Larsona.

Larson, který strávil 20 dní v nemocnici, dostal vakcínu.

Mezitím bylo dosud očkováno téměř 60% osob způsobilých v okrese Los Angeles – stále méně než 70% je podle odborníků nezbytných pro imunitu stáda.


Nárůst COVID způsobuje nedostatek jednotek intenzivní péče v nemocnici …

06:34

READ  Na historickém začátku vesmírná loď NASA monitoruje, co leží pod povrchem Marsu

You May Also Like

About the Author: Waldo Kemp

"Hudební učenec. Spisovatel. Zlý slanina evangelista. Hrdý twitter narkoman. Myslitel. Milovník internetu. Jemně okouzlující hráč."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *