Zprávy Google testují zaškrtnutí stavu doručení a přečtení

Po odeslání souboru nová ikona A Náhled mnoha dalších připravovaných funkcí Minulý týden Google Messages nyní testuje nové indikátory stavu, které byly doručeny a přečteny.

Dnes mají ti, kteří mají povolen RCS Chat, živá potvrzení o doručení a přečtení. Tato slova se jednoduše objeví pod poslední zprávou, která vám byla zaslána mezi okamžikem odeslání a ikonou zámku pro end-to-end šifrování (E2EE).

Aplikace nyní testuje zaškrtnutí u obou. Zprávy Google při doručení zobrazují značku zaškrtnutí umístěnou v kruhu, zatímco stav přečtení je indikován druhou ikonou, která částečně překrývá první. Jedním z pozitivních aspektů a cílem Googlu by mohlo být snížení vizuálního zobrazení informací, které se objevují pod zprávou. Mezitím tento design umožňuje Googlu explicitně zprostředkovat oba případy.

Toto je poměrně standardní přístup k předávání/čtení v aplikacích pro zasílání zpráv od signálu po telegram. iMessage používá pouze text, což je podle našeho názoru nejlepší přístup. Zaškrtávací značky jsou všudypřítomné a mohou být lidem známé, ale schopnost číst „doručeno“ a „přečteno“ vyžaduje méně překladu, bez ohledu na to, jak jasné jsou symboly.

Naštěstí se zdá, že jde pouze o test, který obdrželi nejméně tři lidé. Nevydáno Hardware Zkontrolovali jsme dnes odpoledne a doufejme, že testování Google ověří současný/starší přístup ke zprávám pro doručení a čitelnost.

Více ve Zprávách Google:

Díky de a spol!

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube pro další novinky:

READ  Snapchat přestane padat, pokud si stáhnete aktualizaci

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.