Zpráva WTA: Coco Gauffová postoupila v Německu do čtvrtfinále

16. června – Sedmá nasazená Coco Gauffová potřebovala pouhých 63 minut, aby ve čtvrtek porazila Xinyu Wang 6-0 6-4 a postoupila do čtvrtfinále Open v Berlíně.

Gauffová vyhrála 82,1 % svého prvního podání při výhře. Ve čtvrtfinále se utká se čtvrtou nasazenou Češkou Karolínou Plíškovou.

Nejlepší nasazený Anas Jaber z Tuniska porazil Alicii Parksovou 6:2, 7:6 (8) a postoupil. Osmá nasazená Švýcarka Belinda Bencicová porazila Ruskou Annu Kalinskou 6:4, 1:6, 6:1 za hodinu a 55 minut.

Zaregistrujte se nyní a získejte bezplatný neomezený přístup na Reuters.com

Také nenasazená Ruska Veronika Kudretová postoupila do čtvrtfinále, když porazila krajanku Ljudmilu Samsonovou 6:3, 6:7 (5), 6:1. Kudermetová remizovala ve čtvrtfinále s Bencicem.

Klasika Rothsay

Nejlepší nasazená Jelena Ostapenková z Lotyšska utrpěla porážku v osmifinále, když v Birminghamu ve Velké Británii prohrála s Ukrajinkou Dayanou Yastremskou 3:6, 7:5, 7:5 za dvě hodiny a 15 minut.

Yastremska se kvalifikovala do čtvrtfinále, kde se utká s Číňankou Shuai Zhang, vítězkou 6-2, 2-6, 7-5 nad Rumunkou Elenou Gabriellou Rossovou.

Italská třetí nasazená Camila Giorgiová postoupila vítězstvím 3-6, 7-5, 6-2 nad Lauren Davisovou za dvě hodiny a 24 minut.

Zápas mezi Beatrice Haddad-Maia a Magdalenou Frit byl přerušen, Frit vedl ve třetím setu 1-6, 7-5, 4-2.