Zpráva o Evropské lize a Evropské lize: Chris Smalling a Tammy Abraham skórovaly ve hře Roma | fotbalové novinky

Náskok po pouhých 11 sekundách Neapoli nestačil na to, aby ve čtvrtek neprohrál ve druhém kole skupinových zápasů Evropské ligy.

Elgif Elmas vstřelil první gól Neapole, což je druhý nejrychlejší gól v druhé soutěži UEFA, ale Spartak Moskva dokázal vyhrát 3: 2 poté, co byly oba týmy sníženy na 10 hráčů.

Lazio a Lyon také zaznamenali dvě vítězství, zatímco davové nepokoje zastavily zápas mezi Marseille a Galatasaray na téměř 10 minut v první polovině.

V nové třetí třetině Evropské ligy vstřelil Stephan El Shaarawy sedm minut zápasu a připravil Romy na cestu k výhře 3: 0 nad Zoryou Luhansk.

obrázek:
Hossam Aouar, hráč Lyonu, slaví poté, co vstřelil třetí gól svého týmu

Evropská liga

Fanoušci Marseille a Galatasaray po sobě házejí světlice
obrázek:

Elmasův gól byl nejrychlejší v Evropské lize, protože liberecký Jan Skora zaznamenal v zápase Karabag 2016 10,69 sekundy.

Mario Rui ale dostal červenou kartu po přezkoumání videa po fatální chybě na Victora Mosese v prvním poločase a hosté po přestávce otočili dvěma góly Quincy Promes a náhradníka Michaila Ignatova.

Matteo Guendouzi se objevil v Marseille
obrázek:

Spartak také dokončil zápas s deseti muži poté, co byl Maximiliano Cofrith vyloučen po obdržení druhé žluté karty 10 minut od konce, ale Promes přidal druhý gól, aby pokračoval ve vedení, než Victor Osimhen snížil na rozdíl Neapole v době zastavení.

Zápas mezi Marseille a Galatasaray byl zastaven poté, co si soupeřící fanoušci na Stade Velodrome házeli světlice a petardy.

Na Stade Velodrome hoří nervy
obrázek:

Rozhodčí Paul Razkowski zápas zastavil a někteří policisté poté zasáhli, aby obnovili pořádek. Obnovilo se to asi po 10 minutách a skončilo 0: 0.

V druhém zápase skupiny E Lazio porazilo Lokomotiv Moskva 2: 0.

READ  Soupiska kanadského tréninkového kempu FIBA ​​Basketball World Cup má méně talentů NBA

Evropská konferenční liga

Roma slaví Stephana El Shaarawyho, když vstřelil úvodní zápas svého týmu
obrázek:
Stephan El Shaarawy, romský hráč, slaví, když vstřelil úvodní zápas svého týmu

Obránce Chris Smalling a střídající Tammy Abraham přidali během dvou minut dva góly Romana z druhého poločasu.

Romové vyhráli osm z 10 zápasů ve všech soutěžích pod vedením Jose Mourinha a nové mistrovství Evropy by mohlo Portugalcům umožnit dokončit hattrick po předchozím vítězství v Lize mistrů a Evropské lize.

Včetně fáze play -off, Romové vyhráli čtyři ze čtyř zápasů v Kongresové lize, kdy v úvodním zápase skupiny C získali 13 vstřelených a dva inkasované góly. Gelorossi Poražený CSKA Sofia 5-1.