Zpráva ATP: Félix Auger-Aliassime sesadil Maroko

8. dubna – Slovák Alex Mulkan si ve čtvrtek ušetřil dva mečboly a ve druhém kole Velké ceny Hassana II v Marrákeši porazil kanadského nasazeného Felixe Augera-Aliassime 6:4, 2:6, 7:6 (7). , Maroko, západ, západ slunce.

Auger-Aliassime vedl ve třetím setu 6-5 a získal mečbol, ale Mulcan znovu bojoval, aby si vynutil tiebreak. Mulkan vedl v tiebreaku 6-5, než ho Auger-Aliassime zablokoval dvěma body v řadě a získal další mečbol. Mulcan prohrál 7:6 a získal tři po sobě jdoucí body, aby zpečetil zápas.

Mulkan zachránil celkem osm z 12 brejkbolů, zatímco Auger-Aliassime šest z devíti. Kanaďan měl sedm es, ale zadrželo ho 10 dvojchyb.

Zaregistrujte se nyní a získejte bezplatný neomezený přístup na Reuters.com

Ve čtvrtfinále se Mulcan utká s butikem Van de Zandschulpa. Nizozemský šestý nasazený porazil Čecha Víta Kopřivu 6-2 6-4.

Belgičan David Goffin dosáhl svého 300. vítězství v kariéře, když porazil Španěla Pabla Andujara 5-7, 7-6 (4), 6-3. Zvítězili také Francouz Richard Gasquet, Argentinec Federico Correa a Španěl Roberto Carballes Baena.

Mistrovství USA na antuce mužů

Šestá nasazená Američanka Frances Tiafoeová vyhrála ve čtvrtek ve druhém kole v Houstonu dvouhodinový a 40minutový maraton nad Uruguaycem Pablo Cuevasem 5:7, 7:5, 7:6 (4).

Tiafoe vypálil 11 es jednou dvojchybou a získal 79,7 procenta (51 z 64) svého prvního bodu na podání. Cuevas zůstal v zápase tím, že zachránil pět ze svých osmi brejkbolů a třikrát brejkl Tiafoea z pěti šancí.

Pátý nasazený Cristian Garin z Chile také využil tři sety k postupu, když porazil Australana Jordana Thompsona 3-6, 6-3, 6-3.

Garin se střetne s americkým druhým nasazeným Taylorem Fritzem, který porazil Chilana Alejandra Tabella 6-1, 6-4. Tiafoeovým dalším soupeřem bude krajan John Isner, čtvrtý nasazený, který překonal dalšího amerického hráče Steva Johnsona 6-7 (1), 7-6 (4), 6-3.

READ  Kdo bude hrát Euro, Skotsko a Wales na Euro 2020? Posledních 16 zápasů, zápasů a harmonogram zápasů | fotbalové novinky