Zoom fotoaparátu Pixel 7 Pro, uživatelské rozhraní a rozsahy Pixel Watch

Zoom fotoaparátu Pixel 7 Pro, uživatelské rozhraní a rozsahy Pixel Watch

Minulý týden spustil Google na YouTube reklamu na Pixel 7, která náhodou odhalila pro Pixel Watch mnohem více než jsme viděli předtím.

Počínaje telefonem pravděpodobně získáme naše první vzorky fotoaparátu z Pixel 7 Pro. Google ukazuje, že někdo zachytil ponor z dálky pomocí 4x optického zoomu, jako to dnes dělá 6 Pro. Na pozadí vidíte soubor La Sagrada Familia Kostel v Barceloně, Španělsko.

Existují také příklady Pixelu 7, které nabízejí „více detailů“, zatímco jsou popsány také „více zaměření“ a „více magie“ (guma).

Používání aplikace na Pixel Watch zahrnuje obrazovku Přehrávání z YouTube Music pro Wear OS, navigaci v Mapách Google, Peněženku Google/Pay a přijímání telefonních hovorů. Co je pozoruhodné na posledním krátkém filmu, za předpokladu jeho herce, je to, jak můžete převrátit Pixel Watch tak, aby byla korunka vpravo místo vlevo.

Když už mluvíme o ciferníku, vidíme několik příkladů, ale pravděpodobně budou použity v příspěvku. Obličej, který vypadá jako nový, je reprezentativní obličej se dvěma body složitosti vlevo (počasí) a vpravo (den/datum).

Získáváme nový pohled na zážitek z Fitbit, konkrétně na cvičební rozhraní. Vidíme kroužky na okraji, které možná představují srdeční zóny (spalování tuku, kardio a vrchol), BPM (údery za minutu) nahoru, počet kroků a další statistiky.

Na přední straně kapely jsme měli letmý pohled na to, co si myslíme tkaný pás Všimněte si uchycení plastového pásku – korálového. a Kožený pásek S viditelnými výstupky, které se výrazně liší od výchozích pryžových výstupků.

Mezi další věci zdůrazněné v oznámení patří Pixel 7, Pixel Watch Tensor G2 a několik snímků Pixel Buds Pro. Toto 30sekundové video je neuvedené a zveřejněno 22. září. Nasbíralo více než 830 000 zhlédnutí údajně hrál jako reklama na youtube.

READ  10 nových nezávislých her na Steamu, které podněcují fantazii

FTC: K vydělávání příjmů používáme přidružené odkazy. více.


Podívejte se na 9to5Google na YouTube pro další novinky:

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *