Znovu se říká, že celá řada iPhone 16 bude obsahovat čipset A18

Znovu se říká, že celá řada iPhone 16 bude obsahovat čipset A18

Široce se proslýchalo, že všechny čtyři modely iPhone 16 budou uvnitř používat čip A18 a nyní máme další podrobnosti, které tyto fámy podporují. Podle změn kódu, které objevil Nicholas AlvarezV backendovém kódu společnosti Apple se objevilo pět nových modelů iPhone, přičemž každý z nich je poháněn čipem A18.

Jak bylo vysvětleno dříve Mac RumorsKód označuje následující ID iPhone:

  • iPhone 17.1
  • iPhone 17.2
  • iPhone 17.3
  • iPhone 17.4
  • iPhone 17.5

Na základě předchozích konvencí pojmenování společnosti Apple skutečnost, že každé z těchto ID začíná stejným číslem, znamená, že každé zařízení bude používat čip A18. „Iphony Apple obvykle propojují ID s čipem,“ vysvětluje zpráva.

Zde je například pohled na řadu iPhone 15:

  • iPhone 15iPhone 15.4 s čipem A16 Bionic
  • iPhone 15 PlusiPhone 15.5 s čipem A16 Bionic
  • iPhone 15 ProiPhone 16.1 s čipem A17 Pro
  • iPhone 15 Pro MaxiPhone 16.2 s čipem A17 Pro

Jak můžete vidět, řada iPhone 15 je rozdělena na základě čipové sady uvnitř. Levnější modely používají méně výkonný čip A16 Bionic, zatímco dražší modely používají čip A17 Pro. To je spolu s rozdíly v množství paměti RAM důvodem, proč modely iPhone 15 Pro podporují Apple Intelligence, zatímco modely bez Pro ne.

Na základě konsolidovaných čísel modelů se očekává, že Apple letos použije čip A18 ve všech čtyřech modelech iPhone 16. Jedna věc, kterou však nevíme, je, zda iPhone 16 Pro a iPhone 16 Pro Max budou používat výkonnější verzi čipu.

Další změnou, ke které letos dojde, je to, že iPhone 16 a iPhone 16 Plus budou mít více paměti RAM, která se zvýší z 6 GB na 8 GB. Objevily se také hlasy, že iPhone 16 nabídne výrazně rychlejší Neural Engine.

READ  Rumor: Switch Online Datamine odhaluje plány na „nejméně“ 38 her N64 a 52 titulů Sega Genesis

Není jasné, proč je na backendu Apple pět identifikátorů modelu. Jeden z nich by mohl ukazovat na nadcházející verzi iPhonu SE, ale to jsou jen spekulace. Očekáváme pouze čtyři modely iPhone 16.

Následujte příležitost: Vlákna, Cvrlikání, InstagramA Mastodon.

FTC: K získání automatického příjmu používáme přidružené odkazy. více.

You May Also Like

About the Author: Danielle Brown

"Přátelský průkopník popkultury. Hodně padá. Sociální média geek. Obecný fanatik do kávy. Televizní nadšenec. Potížista."

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *