Znovu! Karolina Plíšková rozčiluje Arynu Sabalenku Topseedovou při otevření Národní banky 2021

Tenisová zábava nadále vzrušuje fanoušky po celém světě, protože se Open National Bank připravuje zatáhnout závěsy. Turnaj byl zatím bezesporu soutěží plnou sil. Nyní k neustálému vzrušení v Montrealu přidala Běloruska Arina Sabalenka, která čelila Karolině Plíškové, o postup do finále.

Všechny zbraně byly v plamenech, protože dva giganti WTA soutěžili proti sobě. Jak se dalo očekávat, bitva byla divoká, protože se oba snažili dosáhnout důrazného vítězství. Vzhledem k jejich dosavadní úrovni v turnaji by to ale chtělo něco zvláštního, aby každý z nich zvrátil opak. Kdo provede nejdůležitější řez?

Podívejte se na tento příběh: Jak cestují Roger Federer, Rafael Nadal, Novak Djokovic, Serena Williams a další

První set set Karoliny Plíškové

Arina mladistvá nevázanost z ní udělala oblíbeného fanouška. Běloruská mladá žena je u soudu proslulá pohyblivou postavou. Nicméně poslední Carolina Mistrovství Proti světové trojce na Wimbledonu 2021 a Italian Open vzbudil obavy z nepokojů.

Česká internacionála vypálila proti svým 2 vrstevnicím 5 es. Dominovala v prvním setu, při prvním podání zaznamenala 88% vítězství a při druhém podání 50%. Vyhrála tři zápasy v řadě, vyhrála první set a šla o krok blíž k plnému zásahu k titulu. Se skóre 3-6 se Sabalenkův konec blížil. Pro 23letého to bylo teď nebo nikdy.

13. srpna 2021; Montreal, Quebec, Kanada; Česká republika Karolina Plíšková odpálila zápas v zápase proti Španělce Sarah Soribes Tormo (bez obrázku) během čtvrtfinále na Stade IGA. Povinný kredit: Jean-Yves Ahern-USA TODAY Sports

Když Sabalenka vstoupila do druhého setu, bojovala o šanci na vzkříšení, protože dobře věděla, že nemá co ztratit. Ukázala svou hru A, vzala zápas Plíškové a prokázala svou autoritu od prvního podání.

Arena hrála po celý turnaj skvěle. Je pozoruhodné, že její vítězství zády k sobě nad běloruskou Viktorií Azarenkovou upozornilo na to, že v semifinále bude čelit nejlepšímu semeni. Skoro se však karty vrátily, nebo by nedokázala zopakovat svůj poslední pohled?

READ  Levicový filmový režisér, který byl miláčkem kritiků; Shui Hua

Ponořte se hlouběji

„Řeka může plakat“: Bianca Andreescuová je po kolapsu rozbitá, během tiskové konference otupělá

asi před 10 hodinami

Nemít šťastný den

Přes silný začátek ve druhém setu se Areně nepodařilo prorazit obranu Caroliny. Její úsilí několikrát srovnalo hru, ale bez ohledu na to nemohla najít důležitou přestávku ve službě. Světová šestka si však za svůj autoritativní přístup ke hře zaslouží velké uznání. S jejím dominantním projevem byly Arininy snahy o úder vítány, ale nebyly odměněny druhou šancí.

Karolina Plíšková znovu porazila světovou trojku Arynu Sabalenkovou 6: 3, 6: 4 a kvalifikovala se do finále National Bank Open 2021. Dokazuje svou absolutní dominanci na kurtu a ve dvou setech porazila nejlepší nasazení, nyní hraje ve svém třetím hlavní finále. v této sezóně. Získá další medaili na své jméno nebo se potopí pod tlakem velké scény?

About the Author: Jed Parkinson

"Introvert. Analytik. Zapálený řešitel problémů. Totální tvůrce. Baconaholik. Průzkumník. Obecný internetový fanatik. Televizní odborník."